1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

הסתה קשה ברשת: פלסטיני מאיים לרצוח יהודים | צפו

בתיעוד נוראי שמתפרסם ברשת הטיקטוק נראה צעיר פלסטיני מעביר סכין תחת גרונו ומאיים לשחוט יהודים. לצד התיעוד שלו הוא פרסם חלון בו נראים יהודים צועדים עם דגל בשער שכם | צפו

יענקי פרבר, ז' תמוז תשפ"א 17/06/2021 20:11

זה יגמר בדם הצעיר הפלסטיני שמאיים לרצוח יהודים הצעיר הפלסטיני שמאיים לרצוח יהודים צילום: צילום מסך

בתיעוד שהתפרסם ברשת הטיקטוק נראה פלסטיני מעביר סכין מתחת לגרונו ומאיים לרצוח יהודים, הצעיר הפלסטיני צירף תיעוד של יהודים צועדים עם דגלי ישראל בשער שכם.

תופעת ההסתה נגד יהודים ברשתות החברתיות הפלסטיניות צוברת תאוצה ללא הפסקה, מלבד התיעוד הנוכחי שפרסם ידידיה אפשטיין ברשתות החברתיות, באחד הפוסטים היללו פעיל בכיר בתנזים של פת"ח שחוסל בידי צה"ל ושב"כ לפני למעלה מעשור.

במערכת הביטחון ייחסו לו אז הוצאת מחבלים מתאבדים לפיגועים, מעורבות בפיגועי ירי וקשר עם חיזבאללה. אחת הגולשות כתבה, "אם בפלסטין היו 10 כמוך המצב היה שונה לחלוטין, אם כל אם הייתה מביאה חלק ממך היינו מתפללים עוד הבוקר באל-אקצא, אתה הוא המצפן, השהיד הגיבור אחמד סנאקרה".

גם בכיר חמאס בעזה, איסמאעיל רדוואן איים בפגיעה ביהודים, ביום שלישי הוא אמר כי "כל האופציות פתוחות כדי לכתוש את הציונים ולהגן על אל-אקצא". בראיון לערוץ אל-מיאדין במהלך המפגן שהתקיים בעזה לתמיכה בערביי מזרח ירושלים, אמר רדוואן כי "פגיעה באל-אקצא היא חצייה של כל הקווים האדומים. לא יהיו לנו קווים אדומים אם אל-אקצא ייפגע".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא לחסום לו את החשבון.. זה חופש הביטוי..  


  2. מבלים  


  3. ערבי רוצח  


  4. דם  


  5. איפה המשטרה ?? בפנים גלויות ?? צריך לארוב לו מתחת לבית . לשלוח לשר הביטחון  (ל”ת)

    גילה דרוק

  6. אתם מוכנים להפסי לכתוב פלסטינים.. אין כזה עם אין כזה דבר.. זה שקר אחד גדול.. תכתבו ערבים ערבים מחבלים מחבלים ארורים  (ל”ת)


;