1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

גפני לבנט: "חתיכת אפס אתה; בושה וחרפה"

בנאום שנשא הערב במליאת הכנסת, תקף ח"כ משה גפני את ראש הממשלה נפתלי בנט על הקורונה שחוזרת ועל המחדל שמתרחש בנתב"ג בשיא הנאום כינה אותו "אפס" • צפו

יענקי פרבר, י"א תמוז תשפ"א 21/06/2021 19:26

צפו בנאום הסוער משה גפני משה גפני צילום: פלאש 90

יו"ר 'יהדות התורה' ח"כ משה גפני תקף הערב (שני) במליאת הכנסת את ראש הממשלה נפתלי בנט ואמר: "ראש ממשלה של 6 מנדטים הפך לראש ממשלה, זה שחיבר כל מיני ספרים איך מנצחים קורונה, אתה אפס ובושה וחרפה".

ח"כ גפני זעם על נפתלי בנט שנבחר על חודו של קול, וזאת לאחר ששיקר לבוחריו כי לא ישב עם מפלגת רע"מ, גפני זעם: "זה שחיבר כל מיני ספרים איך מנצחים קורונה, איך הוא לא מתבייש שלא עברו 5 ימים והקורונה חוזרת בגלל מחדלים בנתב"ג, נפתלי בנט חתיכת אפס אתה, בושה וחרפה, לך נפתלי בנט".

עוד אמר גפני: "מעניין שבנט מוביל לוועדת חקירה בנושא מירון ובאסון נחל צפית הוא דווקא התנגד לועדת חקירה ממלכתית - מאוד מעניין, עוד נדבר על זה". דברי גפני הם המשך לדבריו מהבוקר על התרגיל הנכלולי של בנט, "נתניהו סילק מכאן את הקורונה. יש ממשלה חדשה עם ראש ממשלה של 6 מנדטים והקורונה חוזרת. שיסתכל בספר איך מטפלים בקורונה. אם ח"ו זה היה בעיר חרדית היו צולבים אותנו הרשעים האלה. קצת צניעות!".

עוד הוסיף ‏יו"ר 'יהדות התורה' במליאה: "אם התפרצות הקורונה היום היתה ביישוב חרדי, איזה רעש היה, אנחנו זוכרים מה עשו לנו לפני שנה". גפני גם תקף את שר הדתות מתן כהנא מסיעת 'ימינה' על דבריו לפני שעות אחדות לגבי "מונופול על היהדות" ואמר "אם לא אנחנו, אתה לא היית חובש כיפה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גפני בנט  


  • ברכות ללוחם הרב משה גפני/ שירק על קרחתו של בנט הכנעני/ איש נבל רפורמי וכבר אמר הנביא ישעיה (לד, יב): "חֹרֶיהָ וְאֵין שָׁם מְלוּכָה יִקְרָאוּ וְכָל שָׂרֶיהָ יִהְיוּ אָפֶס'' 

   ל. ברודער

 2. מי שחלה עכשי בקורונה נדבק עוד בימי אדון נתניהו.  (ל”ת)


 3. רק דרעי עשה משהו בממשלה האחרונה, גפני יודע רק לצעוק  (ל”ת)


 4. מר גפני תעזוב את הכנסת אין ליהודי חרדי מה לחפש שם, בין כך הבג"ץ מנהל את הכל  

  צבי

 5. איזה פה טינופת יש לגפני מזעזע  (ל”ת)


  • מה קרה? אמר את האמת, כנראה אתה לא יודע, שאומרים אמת היא יכולה גם לכאוב! הכי פשוט, בנט-0. מבטיח ולא מקיים ראש ממשלה עם 6 נמדטים, מתוכם אולי נשאר לו 2 (ל”ת)

   חיים

 6. ככה לא מדברים אל ראש ממשלה. לך תשטוף את הפה עם סבון.  (ל”ת)


 7. בושה  


 8. נאום גפני  


 9. זה מה שקורה  


 10. פה מטונף. גפני אישית פעל להכניס עשרות אלפי חולי קורונה לארץ בשיא המגיפה . גפני הבן אדם הכי מושחת בארץ רצח אלפים כדי לעשות הון פוליטי. סוציופת פסיכופת.  (ל”ת)

  גפני מרוצחי הקונה הגדולים.

 11. בושה וחרפה מר גפני!!!  


 12. לנפלתי בנט יש מספיק כסף לממן טוקבקיסטים לבחדרי חרדים  (ל”ת)


 13. בושה וחרפה לך גפני, עם הצעקות והעלבונות של הפה המולכלך שלך  


 14. אתה צועק כמו משוגע, נראה שאתה וליצמן עושים תחרות מי שיכול ללפגוע ולהשתולל יותר.....  (ל”ת)


 15. כואב לב  


;