1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. פוליטי

"הוצאה להורג בניגוד לדעת ההורים": ח"כ אייכלר מבקש להשפיע

ח"כ אייכלר נשא נאום כואב בפני חברי הכנסת במליאה ואמר כי הוא קורא לכל מי שיש לו השפעה על הממשל הבריטי, שרים וח"כים, להתערב ולעצור את הרצח של התינוקת אלטע פיקסלר. "בית המשפט פסק להוציאה להורג בעוון היותה מונשמת ומורדמת מיום לידתה". צפו בדבריו

יוסי שטארק, י"ב תמוז תשפ"א 22/06/2021 17:51

"לשנות את רוע הגזרה" הפעוטה אלטע פיקסלר הפעוטה אלטע פיקסלר צילום: באדיבות המשפחה

ח"כ ישראל אייכלר נשא היום (שלישי) נאום כואב בפני חברי הכנסת במליאה ואמר כי קורא לכל מי שיש לו השפעה על הממשל הבריטי, שרים וח"כים, להתערב ולעצור את הרצח של התינוקת אלטע פיקסלר.

ח"כ אייכלר פתח את נאומו ואמר: "מחר אמור בית המשפט הבריטי לפסוק את דינה של הילדה אלטע פיקסלר בת השנתיים, ילדה יהודייה ישראלית. בית המשפט פסק להוציאה להורג בעוון היותה מונשמת ומורדמת מיום לידתה. כל זאת בשם 'החמלה וחסד'. בית החולים ביקש מבית המשפט לחייב את ההוצאה להורג בניגוד לדעת ההורים, זעקתם ובקשתם".

לדבריו, "ההורים ביקשו להביאה לארץ, וכאן, כפי שבדקו כל היועצים המשפטיים, היא תוכל להמשיך לחיות כפי ההלכה. נבדקה אפילו אופציה שבית החולים יקיים את צו בית המשפט הבריטי וינתק אותה, בשעה שרופאים ישראליים יחברו אותה מיד לציוד משלהם ויטיסו אותה ארצה. כך גם לזה סירב בית המשפט הבריטי בעיקשות, 'בשם החמלה'".

אייכלר אמר: "כאמור מחר יתקיים דיון אחרון. אני רוצה להודות לכל מי שפעלו בעניין. ניסו לעשות ככל שביכולתם, ועדיין לא הצליחו במבחן התוצאה. אגב, היו מקרים של מוסלמים שהתנגדו להריגה והוחזרו לארצות ערב. אבל פה חידש בית המשפט הבריטי שהיות והתינוקת רק בת שנתיים, טרם קיבלה על עצמה את הדת היהודית. שזו שערורייה תקדימית ומסוכנת בפני עצמה".

"אני קורא לכל מי שיש לו השפעה על הממשל הבריטי, שרים וח"כים, להתערב ולעצור את הרצח של התינוקת", סיים ח"כ אייכלר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לבריטים יש נסיון לא מבוטל ברצח יהודים  

  זוכר נשכחות

 2. רצח? אל תגזימו  


  • אתה יהודי? (ל”ת)


  • מה פרוש 


  • אל תגזימו - זה לא גוזמה בכלל 


  • מה אתה כותב יש לך מושג! מי אתה שתייעץ למשפחה! להרוג את הילדה שלהם (ל”ת)

   חיים

  • תתביש 

   תתביש!!

  • הגזמה??? 


  • ה' ממית ומחיה, לרופאים ניתנה רשות לרפא ולא להרוג (ל”ת)


 3. והרב הראשי לברטניה עדיין שותק  (ל”ת)


 4. עסקנים  


;