1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

שר התקשורת רצה להתערב בלוח השידורים של התאגיד

שבועות בודדים לאחר שנכנס לתפקידו, היום פורסם כי שר התקשורת יועז הנדל פנה למנכ"ל התאגיד, וביקש שלא יוריד תוכנית מהרדיו: "אבקש ממך לשקול בשנית את ההחלטה על הסרתה" | בתגובה אמר: "טיוטה שיצאה בשגגה"

יאיר כלפה, י"ד תמוז תשפ"א 24/06/2021 18:43

חברו למפלגה ביקש ח"כ יועז הנדל ח"כ יועז הנדל צילום: גילי יערי, פלאש 90

בעקבות כוונת 'התאגיד' להוריד תוכנית מלוח השידורים, אתמול (רביעי) שר התקשורת יועז הנדל פנה למנכ"ל תאגיד השידור, וביקש שימנע את הורדת התוכנית.

הנדל שיגר מכתב למנכ"ל תאגיד השידור אלדד קובלנץ, ובו ביקש ממנו, כך על פי הדיווח ב'דה מרקר', כי התוכנית 'שישי אישי' עם משה טימור, השודרת ב'כאן ב', לא תרד מלוח השידורים, זאת לאחר שחברו למפלגת 'תקווה חדשה' צבי האוזר פנה כדי למנוע את הפסקתה.

"באחרונה פנה אלי ח"כ האוזר בדבר כוונת תאגיד השידור להסיר מלוח השידורים את תוכנית הרדיו "שישי אישי" בהנחיית משה טימור", פנה הנדל במכתבו למנכ"ל התאגיד. "על פניו, נראה כי יש חשיבות לא מבוטלת בתוכני המורשת וההיסטוריה שהתוכנית מביאה, ובקולה הייחודי".

"אבקש ממך לשקול בשנית את ההחלטה על הסרת התוכנית, בשים לב לאופייה ולחשיבותה בנוף הישראלי־תרבותי, ולתפקידו החיוני של לוח השידורים של התאגיד במארג זה", ביקש.

לאחר הפרסום, הנדל טען כי המכתב יצא בטעות: "זו טיוטה שיצאה בשגגה מלשכתי. אמרתי והתכוונתי שאין לי כוונה להתערב בתכנים. עדכנתי את מנכ"ל התאגיד".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ההנדל הזה מנע בסיבוב הקודם מגנץ להקים ממשלה בהסתמכות על ערבים.  

    דודי

;