1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

'מסר מאת השם' ממשיך לאלבום נוסף: אנא בכח • להאזנה

כבר 14 שנים חלפו מאז ש-mfg התפרקה בעזיבת אהרון סגל את הלהקה ואת סממניה • מאז הוא מקיים מעין להקת יחיד mfg והוא כבר בדרכו לאלבום חדש. שיר הבכורה הוא 'אנא בכח' • האזינו
ישראל חבר, בחדרי חרדים, י"ז חשון תשע"א 25/10/2010 11:42

אנא בכח אהרון סגל

לפני 14 שנים היה הצמד MFG אחד מהרכבי הטראנס היותר מצליחים בישראל. באותו הזמן לא שיער אהרון סגל, חבר ההרכב, שראשי התיבות Message From God יהוו עבורו דרך חיים. סגל, תושב ראשון לציון בן 40, נשוי ואב לחמישה ילדים, החל לחזור בתשובה לפני כעשר שנים. לפני כן 'חרש' את העולם כחלק מהצמד MFG בהופעות וארועים.

כשהחל לחזור בתשובה התחבר סגל לחסידות ברסלב, במיוחד לרב שלום ארוש. כבר כמה שנים שהוא עורך את שיעוריו של הרב על גבי תקליטורים, לעתים אף מוסיף שיר או ניגון לטעמו כרצועה פותחת. לאחרונה החליט סגל לחזור לעשייה המוזיקלית. הוא הנפיק את האלבום "אור האורות", שמורכב מקטעים מספריו של רבי נחמן, מתפילות, מספר תהילים ועוד. הכתיבה וההקלטות נעשו בבית ובסוף הצטרף לנגינה גם הכנר גדי פוגטש מ'בית הקדושה'. האלבום אינו אלבום טראנס, אלא משלב סגנונות מוזיקליים שונים, בהם גם פופ ורוק.


"אנא בכח" – המזמור המוכר המיוחס לרבי נחוניא בן הקנה, הוא סינגל חדש שמשחרר אהרון סגל לקראת אלבום שני, בלחן חדש, מרענן ומרגש. הלחן התנגן אצלו בראש במשך כשבוע-שבועיים בדרך לבית הכנסת. קצת לפני ראש השנה האחרון זכה סגל להפוך אותו בתוך זמן קצר לשיר יפייפה והתוצאה הערבה לאוזן מוגשת כאן לפניכם.

מוזיקה ושירה: אהרון סגל, כינור: אייל אהרון, מיקס: גדי פוגטש.


הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.