י"ז תמוז התשפ"ד
23.07.2024
שעות אחרונות

היום שישנה את החיים של אלפי יהודים מן הקצה לקצה

הלילה בחצות: גדולי ישראל שליט"א יעלו על קברו המסוגל לישועה וזיווגים של התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל זיע"א כאשר באותה שעה מצטרפים מאות לומדי 'רינה של תורה' בקבר חוני המעגל, לאחר לימוד שעות רצופות לישועת מצפי ישועה

היום שישנה את החיים של אלפי יהודים מן הקצה לקצה
מעמד תפילה נשגב צילום: יח"צ

הלילה בחצות זה קורה: למרות שינויים של הרגע האחרון, הולכות ונשלמות ההכנות לקראת מעמד הסגולה אליו נשואות עיני המוני ישראל מצפי ישועה.

הזדמנות אחרונה למסירת שם לתפילה>>>

הדברים הנדירים בגודל מעלת התפילה המיוחדת ובמעלת הזמן והמקום כפי שכתב מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א: "אחרי עמל התורה של מאות אברכים של רינה של תורה מתוך תענית דיבור, הוא סגולה להיוושע בזיווגים הגונים בקרוב" - מעוררים התרגשות, ציפייה וביקוש רב להשתתפות בתפילה הידועה בכוח התורה ובכוח סגולת "רינה של תורה".

כפי שפורסם אמש,  בהתראה קצרה חל שינוי במיקום המדויק של המעמד, עקב החלטת המועצה המקומית על סגירת ציון רבי יונתן בן עוזיאל זיע"א. לאור זאת הורה מרן שר התורה שליט"א: "להעתיק את תפילת הרבים למקום סמוך (ציון חוני המעגל) ויזכו שכל מה שיתפללו שם יתקבל". השינוי עקב צו שהוצא ביממה האחרונה ע"י המועצה האזורית, אשר בו נאסרת הגעת קהל למעמד, בניגוד לשנים קודמות. האיסור כולל את כל מתחם הציון כולל דרכי הגישה שייחסמו גם לכניסה רגלית. מאות הלומדים יתכנסו במקום סמוך ונראה בציון חוני המעגל, כהוראת מרן שר התורה.

הזדמנות אחרונה למסירת שם לתפילה>>>

מעוכבי זיווג מעוכבי שידוך עמוקה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד