י' תמוז התשפ"ד
16.07.2024
היסטוריה בהוראת מרן שה"ת

500,000 יהודים מהעולם ישתתפו היום יחד במעמד תפילת ט"ו באב לזיווגים בעמוקה

בהוראת שר התורה מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א יערוך יד לאחים אירוע תפילה היסטורי וחסר תקדים על מעוכבי השידוך, בהשתתפות כחצי מיליון יהודים שיצפו בו מכל העולם ויקראו יחד את פרקי התהילים המיוחדים שנקבעו לכך

500,000 יהודים מהעולם ישתתפו היום יחד במעמד תפילת ט"ו באב לזיווגים בעמוקה
תפילת זעקה בעמוקה צילום: יד לאחים

בהוראתו ובברכתו של מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי שליט"א יערך היום מעמד תפילה מיוחד בעמוקה על כלל מעוכבי השידוך שימצאו את זיווגם במהרה ובקלות.

לרגל ט"ו באב, יום המסוגל לזיווגים שחל בשבת קודש פרשת ואתחנן, יערך היום (א') מעמד תפילה היסטורי וחסר תקדים בו צפויים להשתתף באמצעות צפייה בשידור החי מעמוקה, מעל לחצי מיליון יהודים מכל רחבי ארה"ב, ישראל, בריטניה, רוסיה, ארגנטינה, ברזיל, צרפת ודרום אפריקה.

במסגרת זו יערכו מניין תלמידי חכמים, מקובלים מעיר הקודש צפת, מעמד קבלת עול מלכות שמיים, יקיפו את ציון התנא יונתן בן עוזיאל 7 פעמים, יתקעו בשופרות ויקראו תפילת 'יהי רצון' מיוחדת לזיווגים שנכתבה בעבר על ידי אחד מגדולי ישראל.

להעברת שמות רווקים ורווקות לחצו כאן


הגר"ש גלאי מתפלל על מעוכבי השידוך • קרדיט: יד לאחים

במרכזו של האירוע – שאותו עורך ארגון יד לאחים בהוראתו של מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי שליט"א - יזכירו תלמידי החכמים את כל אחד ואחד משמות מעוכבי השידוך שיועברו להם, וציבור הצופים מכל העולם יקרא יחד את שמונת פרקי התהילים המיוחדים שנקבעו על ידי גדולי הדור להצלחת הזיווגים: ל"ב, ל"ח, ע', פ"ב, קכ"א, קכ"ד, קכ"ז, קכ"ח.

בנוסף לכך, שמות מעוכבי השידוך כולם יעברו גם לבתיהם של גדולי ישראל - מרן הגר"ח קנייבסקי והמקובל הרב שמעון גלאי, שיעתירו עליהם לישועות בקרוב.

מיד עם הפרסום הראשוני על מעמד התפילה הצפוי הוצף המוקד המיוחד של יד לאחים בפניות רבות מכל רחבי העולם של משפחות שביקשו להעביר את שמות יקיריהן מעוכבי השידוך, וכן ממעוכבי השידוך בעצמם שרוצים להגשים את חלומם ולהקים בית בישראל. רבים מהפונים סיפרו בהתרגשות על מכרים ובני משפחה שמצאו את זיווגם בזכות תפילות יד לאחים בעבר בעמוקה. יודגש כי במהלך השנה זורמים לארגון הזמנות חתונה רבות של צעירים שזוקפים את נישואיהם לתפילות האלו.

ביד לאחים אומרים: "תופעת הרווקות המאוחרת הפכה זה מכבר להיות נפוצה מאוד גם במגזר החרדי, וכמעט בכל משפחה ניתן למצוא מעוכבי שידוך שמייחלים ומצפים להקים סוף סוף בית נאמן בישראל. אנו בטוחים שהתפילה ההיסטורית, במקום הקדוש המסוגל לישועות, ובהשתתפות מאות אלפי יהודים מכל העולם תבקע רקיעים בעדם.

"בשל הלחץ על מוקד החירום אנו מבקשים מהציבור להזדרז ולהעביר את השמות בהקדם למוקד הטלפניות המתוגבר, לאתר המאובטח של יד לאחים ולא לחכות לשעות העומס של הרגע האחרון".

עוד אומרים במוקד התפילות לזיווגים ביד לאחים כי השותפים למצוות פדיון שבויים שעורך הארגון יזכו ששמות יקיריהם יוזכרו בתפילות לזיווגים בעמוקה בכל ערב ראש חודש, חודש חודש עד שתגיע הישועה, וכן יזכו לקבל את מטבע הסגולה המבורך ממרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א לשמירה וברכה.

להעברת שמות רווקים ורווקות לחצו כאן

מעוכבי זיווג מעוכבי שידוך יד לאחים עמוקה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד