ז' תמוז התשפ"ד
13.07.2024
בערב ט"ו באב

גלריה מרגשת ממעמד התפילה המסוגל שע"י "רינה של תורה"

בחצות הלילה של זמן המסוגל לזיווגים, נערך בציונו הקדוש של התנא רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה מעמד התפילה לישועת המצפים לזיווג הגון • המעמד התקיים לאחר סדר לימוד שעות רצופות בתענית דיבור ע"י מאות לומדי "רינה של תורה" שהתכנסו לתפילה בהוראת רשכבה"ג מרן שר התורה בקבר חוני המעגל הסמוך ונראה • הכניסה למתחם בעמוקה הותרה לקבוצה מצומצמת בראשות גדולי ישראל שליט"א, להשמיע זעקת המוני מצפי ישועה • גלריה

גלריה מרגשת ממעמד התפילה המסוגל שע"י "רינה של תורה"
מעמד תפילה נשגב צילום: דוד כהן

אלפים מכל קצווי הארץ והעולם הביעו רצונם להשתתף בהזכרת שמם במעמד התפילה המיוחד לאחר סדר הלימוד של "רינה של תורה", עליו כתב רשכבה"ג מרן שר התורה שליט"א: "והוא סגולה להיוושע בזיווגים הגונים בקרוב"., ובחצות ליל שישי זה קרה: ברגש ובתחנונים התקיים המעמד המסוגל אליו נשאו עיניים אלפי לבבות מצפי ישועה, המבקשים להיוושע בגודל סגולת הזמן והמקום להקמת בית נאמן בישראל.

מעמד התפילה החל בשלוש שעות לימוד בתענית דיבור בבית המדרש "דברי אמת - בית החסידים גור" בחצור, בו התכנסו מאות מלומדי הכוללים "רינה של תורה" מירושלים, חיפה ובני ברק. לאחר סדר הלימוד יצאו האוטובוסים אל ציון חוני המעגל, שנקבע כמקום ראוי ומסוגל לתפילה כהוראת רשכבה"ג מרן שר התורה שליט"א, אשר בנוסף הינו גם סמוך ונראה לציון הקודש בעמוקה, זאת לאחר שכזכור הוצא בימים האחרונים צו איסור כניסה לציון הקדוש בעמוקה על ידי המועצה המקומית.

כשליחי ציבור להמוני ישראל המתחננים לבקיעת שערי שמים בעת רצון זו, עמדו מרן הגאון הגדול רבי שרגא שטיינמן שליט"א ואחריו ראש הכוללים הגאון הצדיק רבי מרדכי ליבר כהן שליט"א, אשר עוררו את הציבור על כך שמלבד שהמתכנסים כעת הינם שלוחי דרחמנא - שלוחי פמליא של מעלה להחיש ישועה לקהל השם וצאן מרעיתו, הרי שהם שלוחי כל אחד מן המבקשים, היות ומאחורי כל שם יש כאב וציפייה עצומה, והדפים שבידיהם כוללים המוני שבורי לב, הן של המעוכבים עצמם או של הוריהם ובני משפחתם, וכן המחכים לזש"ק שעיניהם כלות בכל פעם מחדש לפקודת פרי בטן, ועוררו את הלומדים לעמוד בבכי ובתחנונים על על גודל הצרות מאחורי הדפים הללו. לאמירת תהילים ניגש הגאון רבי יוסף קורלנסקי שליט"א משגיח ישיבת בית מדרש עליון, וברגש ובבכי  העתירו יחד כל הנאספים.

בשעת חצות הלילה, בכוח ההמונים העמודים ומעתירים ברגש ודמעות, עלו הרבנים הגאונים שליט"א עם קבוצה מצומצמת לציון הקדוש בעמוקה והזכירו בפרטות ובתחינה כל שם ושם. יצוין כי אישורי הכניסה לקבוצה זו, ניתנו ע"י ראש המועצה המקומית בהשתדלותו וסיועו של ח"כ הרב אורי מקלב שטרח בענין.

בהנהלת "רינה של תורה" סיכמו בסיפוק רב את ההיערכות המאומצת שאפשרה בס"ד גם בעת הזאת להמוני ישראל ליטול חלק ולהשמיע צעקת מצפי זיווגים וישועות בענייניהם בכוח היום המקודש והתנא האלוקי זיע"א.רינה של תורה מעוכבי שידוך

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד