1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. פוליטי

הח"כ החרדי מבקש דיון נגד התקציב: "מיסים דרקוניים על הציבור"

לאחר שהחתים 40 ח"כים: ח"כ אורי מקלב דורש מיו"ר הכנסת לקיים דיון בהשתתפות ראש הממשלה בנושא תקציב המדינה: "התקציב פוגע בחלשים, קשישים, ילדים, תינוקות, נכים, חקלאים, נשים עובדות ובנוסעי התחבורה הציבורית"

יוסי שטארק, כ"ד אב תשפ"א 02/08/2021 21:59

"פוגע בקשישים, תינוקות, נכים ונשים" אורי מקלב אורי מקלב צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עם אישור תקציב המדינה בממשלה ולאחר שהחתים 40 ח"כים, ח"כ אורי מקלב פנה היום (שני) ליו"ר הכנסת מיקי לוי בשם סיעות האופוזיציה בדרישה לקיים דיון בהשתתפות ראש הממשלה תחת הנושא - "תקציב אנטי חברתי שפוגע בחלשים, קשישים, ילדים, תינוקות, נכים, חקלאים, נשים עובדות ונוסעי התחבורה הציבורית".

"אמש הממשלה אישרה את תקציב המדינה לשנים 2022-2021", כתב מקלב, "התקציב פוגע בחלשים, קשישים, ילדים, תינוקות, נכים, חקלאים, נשים עובדות ובנוסעי התחבורה הציבורית".

"כמו כן, הצעת התקציב מטילה מיסים דרקוניים על הציבור בכלל ועל השכבות החלשות בפרט" הוסיף מקלב.

"אבקש לקיים דיון דחוף בהשתתפות ראש הממשלה לפי סעיף 42 (ב) לחוק יסוד: הממשלה הקובע 'הכנסת רשאית, לפי דרישה של לפחות ארבעים מחבריה, לקיים דיון בהשתתפות ראש הממשלה בנושא שהוחלט עליו'", לשון פניית מקלב.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ומה דיון עם ראש הממשלה השקרן יכול לעזור ולעשות? הוא בובת מריונטה שכל הקואליציה משחקת בה ומזיזה אותה. הוא לא יכול לומר לאף אחד שם "לא" כי אחרת יפילו לו את הממשלה וזה יפגע לו וללפיד בחלום הגדול - להיות ראש ממשלה. כל מי שלא הבין עד עכשיו שלפיד ובנט בעלי שיגאון גדלות שימכרו את הכל רק בשביל להגשים את הפנטזייה שלהם ולהיות ראשי ממשלה, צריך להיכנס חזרה למציאות.  (ל”ת)


  2. רודף פרסום  

    אוביקטיבי

;