1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

העיתונאי התעמת עם השר לשעבר על קבוצות בוואטסאפ

השר לשעבר אלי כהן התעמת עם בן כספית על ציוץ שכתב נגדו, על רקע מודעת אבל על בנט שפורסמה בקבוצת וואטסאפ בה הוא חבר. כהן ניסה לתקוף את כספית על "דמגוגיה" אך הוא הוכיח לו כי "שר המודיעין" לא מכיר את אפליקציית וואטסאפ

יוסי שטארק, כ"ו אב תשפ"א 04/08/2021 11:53

מודעת אבל על בנט מודעת אבל על נפתלי בנט מודעת אבל על נפתלי בנט צילום: מתוך הטוויטר של בן כספית

שר המודיעין לשעבר, אלי כהן מהליכוד, התעמת עם העיתונאי בן כספית לאחר שהאחרון פרסם כי כהן חבר בקבוצה בשם "נאמני נתניהו", בה פורסמה מודעת אבל על ראש הממשלה נפתלי בנט.

בן כספית פרסם בחשבון הטוויטר שלו צילום מסך מתוך קבוצת הוואטסאפ, בו רואים את מודעת האבל על "התפגרותו של חלאת המין האנושי הגנב הנוכל הבוגד נפתלי בנט", וכתב: "תגידו, 'נאמני נתניהו' זו קבוצת וואטסאפ זניחה, לא? לא. בין החברים: השר לשעבר אלי כהן, ח"כ טלי פלוסקוב, ציפי חוטובלי, עמי מסיקה (ההוא שדקר את תמונת בנט ולפיד), ליאור הררי, מוטי קסטל וכמובן, אי אפשר בלי אורלי ('הביובית') לב. ליל מנוחה".

אלי כהן הגיב לציוץ וכתב: "‏‎ציוץ בגרוש. מה לא תעשה לקבל כמה לייקים. גם אתה יודע שאפשר לצרף כל אחד לכל קבוצה וכל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה. בקיצור דמגוג!!".

בן כספית לא נשאר חייב, והגיב בחזרה: "‏‎שמע, לא ארד לתהומותיך. אבל אותי הקטן, שלא היה שר לכלום, אי אפשר לצרף לקבוצות סתם ככה. מצרפים, ואני יוצא. אם הקבוצה אינה לרוחי. אשמח אם תצרף אותי לקבוצת "חסרי החוליות של ביבי'. בשם בדוי כמובן".

כהן הגיב שוב, אך גילה לאחר מכן כי הוא לא בקיא ברזי האפליקציה: ‏"‎אכן סקופ מדהים עלה באמתחתך! מכיוון שאני לא משועמם ולא קורא קבוצות וואטסאפ ובטח שלא מצייץ לגביהם. אבל כן כל אחד יכול לצרף אותך לכל קבוצה! יכולת לתקן את הציוץ אבל העובדות יהרסו את הסקופ…אז לא מתקנים".

כעבור יממה, בן כספית הגיב לכהן בלעג: ‏"‎אין לתאר שהיית שר המודיעין. אז למרות שאין לך כבר לשכה עמוסת עוזרים, תבדוק: אתה יכול לסדר בווטסאפ בהגדרות שאי אפשר לצרף אותך לקבוצה בלי אישורך. בסדר? אפשר להתקדם? ובוא, זה לא היה סקופ. זה היה ציוץ. במקום לבלבל את השכל תוודא שאתה לא חבר בקבוצות ביוב. לילה טוב".

כהן ניסה לסיים את העימות הטוויטרי: "‏‎עד כדי כך המצב קשה. מביך לראות במה אתה עוסק!".

כספית שוב לעג לכהן וצייץ: "‏‎אשמח אם תעביר לי נושאים לעסוק בהם. למשל, הקרוואן של השומרים שלך כשהיית שר? הספלים עם סמל המשרד? דברים כאלה? זה בסדר, עובר, אני יכול להשקיע כאן מאמץ?".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ואת הלעג הזה חייבים להוציא על האתר? מי מגדיל את הלעג!  (ל”ת)

    יואלש

  2. דמוקרטיה אמורה למתן את הרוחות הקיצוניות  

    אליהו

  3. אב אלול ר''ת ארור בנט ארורים לפיד וליברמן  


  4. יחי בנט שהדיח את שר האוצר האכזרי לציבור החרדי ביבי  (ל”ת)


;