1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

נקנס על אי עטיית מסכה, וזה מה שבחר לעשות לניידת

פקחים שעסקו באכיפת קורונה בקניון בעיר ראשון לציון הופתעו לגלות 'דרישת שלום' בניידת המשטרה | החשוד במעשה נעצר והובהל לחקירה | צפו

אבי גדלוביץ', כ"ד אלול תשפ"א 01/09/2021 12:49

נעצר לחקירה החשוד מנקב את הצמיגים החשוד מנקב את הצמיגים צילום: דוברות המשטרה

פקחי עיריית ראשון שפעלו השבוע באכיפת קורונה שגרתית בקניון הזהב שבראשון לציון, הבחינו בשני גברים כשהם ללא מסיכה ורשמו להם דו"חות בהתאם. בתגובה, החלו השניים לקלל את הפקחים.

בסיום האכיפה עזבו הפקחים את המקום והמשיכו בעבודתם. אלא, שהאירוע לא הסתיים כאן. בהמשך, פנה אל הפקחים אזרח ומסר כי הבחין באדם שמנקב את אחד מצמיגי הניידת שלהם.

הפקחים הזעיקו את המשטרה למקום באופן מיידי, ובבדיקת צילומי האבטחה של הקניון, זוהה החשוד במעשה כאחד משני הגברים שמוקדם יותר קיבל מידם דו"ח בגין אי עטיית מסיכה.

החשוד תושב תל אביב בן 22, אותר ונעצר יום למחרת האירוע והובא לתחנת ראשון לציון לחקירה.

בתוך כך, במהלך פעולות שוטרים מוקדם יותר היום לאכיפת עטיית מסיכה בקרב משתמשי התחבורה הציבורית סמוך לירושלים, אותר נוסע באוטובוס כשאינו עטה מסיכה וביקשו לזהות אותו.

החשוד, בן 21 תושב גבעת זאב סרב לדרישת השוטרים ובשלב מסוים החל לתקוף את שתי השוטרות וגרם להן חבלות. החשוד שנעצר הועבר לחקירה במשטרה.

אחת מהשוטרות שנפצעה\\דוברות המשטרה

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. סליחה אבל במבצע שומר החומות כמעט ולא ראינו ולו שוטר אחד בכול כך ארועים שהיו וחלקן היה מצב של פיקוח נפש... ואילו עתה: כול פינה שוטר.. ואין להם שום בעיה לחלק דו׳חות.. אותי זה מקומם!!!  (ל”ת)


  2. עצוב  


  3. בנטוט למחשבה  


  4. הקורונה לא באמת מעניינת אותם  

    חני

;