1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

רקטה נורתה מעזה ויורטה בשמי שדרות. צפו

בפעם השנייה ביממה, רקטה שוגרה הערב מרצועת עזה לעבר שטח מדינת ישראל | השיגור יורט בידי מערכת כיפת ברזל | בליל שבת תקף חיל האוויר יעדי חמאס | צפו

אבי גדלוביץ'ה' תשרי תשפ"ב 11/09/2021 21:26

המתיחות בדרום מערכת כיפת ברזל בפעולה מערכת כיפת ברזל בפעולה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

נמשכת המתיחות בדרום ברקע תפיסת ארבעה מתוך ששת המחבלים שנמלטו מכלא גלבוע: הערב (מוצ"ש) נשמעה אזעקת צבע אדום בעיר שדרות ובמספר יישובים במועצה האזורית שער הנגב. דובר צה"ל מסר כי זוהה שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח ישראל שיורט על ידי לוחמי ההגנה האווירית.

במהלך השבת תקף חיל אוויר כמה יעדים של ארגון חמאס ברצועת עזה, זאת בתגובה לשיגור רקטה לעבר שטח מדינת ישראל. אזעקת צבע אדום נשמעה בליל שבת במועצה האזורית אשכול שבעוטף, לאחר רקטה שנורתה מהרצועה לישראל יורטה על ידי מערכת כיפת ברזל. לא היו נפגעים.

בתגובה לירי הרקטה, חיל האוויר של ישראל תקף שלושה יעדים שונים של ארגון הטרור חמאס. על פי דובר צה"ל, ישראל תקפה עמדה ששימשה לירי מקלעים, אתר אחסון, ומתחם צבאי ששימש לייצור בטון למנהרות.

"פעם נוספת הוכיח ארגון הטרור חמאס כי הוא ממקם במכוון את נכסיו בלב האוכלוסייה האזרחית ברצועת עזה", הדגיש דובר צה"ל.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. סוג של משחק פינפונג עלוב רק שבאמצע יש אזרחים שנמאס להם!!!! מתי למען השם הם יבינו שבמזרח התיכון מבינים כוח ורק כח ולא פצפוצי תגובות על רחמים אנחנו משלמים ובכל אופן הם לא מבינים רחמים רק כח!!! ועכשיו יש להם שלוחה בממשלה לגמרי רק להתפלל!!  (ל”ת)


;