ו' ניסן התשפ"ד
14.04.2024
מעמד מרגש

הגר"ש גלאי ריגש: "רק בזכות עזר מציון אני עומד כאן היום!"

המעמד נערך במקום שקירותיו ספוגים בדמעות חולי עמך ישראל במרכז הארצי לתמיכה בחולי סרטן של עזר מציון "על החולים שיתרפאו ועל הבריאים שלא יחלו" • בשיאו של מעמד התפילה הגר"ש גלאי נשא דברים מעומקא דילבא וטלטל את הנוכחים

הגר"ש גלאי ריגש: "רק בזכות עזר מציון אני עומד כאן היום!"
הגר"ש גלאי צילום: מתוך הסרטון

ערב יום כיפור, עם ישראל מתעטף בסילודין לקראת היום הגדול ביותר בשנה שבו ייכתב וייחתם, מי לחיים ומי למוות, מי בקיצו ומי לא בקיצו רח"ל. לקראת יום הדין בארגון עזר מציון ערכו מעמד תפילה מרטיט בהשתתפות צדיקי הדור, מרן הגאון הגדול רבי שמעון בעדני שליט"א, הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי שליט"א, כ"ק מרן האדמו"ר מזוטשקא שליט"א. המעמד נערך במקום שקירותיו ספוגים בדמעות חולי עמך ישראל, במרכז הארצי לתמיכה בחולי סרטן של עזר מציון.

לחצו כאן לסייע למפעל החסד האדיר>>>


במעמד התפילה המיוחד, צדיקי הדור הבקיעו שערי שמים על החולים שיתרפאו ועל הבריאים שלא יחלו, כאשר תפילה מיוחדת זו קיבלה משנה תוקף נוכח הצרות והטרגדיות הרבות שעם ישראל חווה בשנים האחרונות, ובפרט על רקע מגיפת הקורונה ששוב מרימה ראש וגורמת לעשרות מקרי מוות מידי יום רח"ל.

בשיאו של מעמד התפילה נערך "מי שברך" לכלל חולי עמך בית ישראל, ולאחר מכן צדיקי הדור הזכירו בפרטות את כלל השמות של שותפי עזר מציון, לבריאות איתנה, לנחת ולכל הברכות, להיכתב ולהיחתם בספר חיים טובים וארוכים, ללא מכאובים ללא ייסורים וללא עוגמת נפש.

שיאו של המעמד היה כאשר הגר"ש גלאי נשא דברים מטלטלים אודות ארגון עזר מציון. "יושב יהודי, מתנדב בעזר מציון או תומך או תורם או מסייע, ושואל מה עשיתי? אבל הוא אפילו לא מדמיין שהוא מקיים בגופו את המצווה של 'אנכי מצווה אתכם היום'. היום אתה גורם 'למען תחיון'. במעשה אחד שלך, לפי ה'כלי יקר' אתה מחיה את כל העולם, אתה מטה לכף זכות את כל העולם ובפרט בימים האלה שכל כך זקוקים לזה".

"כשמשיח יגיע הוא ישאל מה עשיתם למען הילדים שלי? נוכל להצביע! עשינו וגם עשינו. וגם אני יוכל להצביע ולומר גם לי יש חלק מיליונית פרומיל במפעל הקדוש הזה. ברגע שאומרים לי עזר מציון, לא היה פעם שאמרתי לא. אני שבוע וחצי אחרי קורונה, אבל זה לא מעניין! עזר מציון זה הדבר שהקב"ה שמח בו!".

"זה שאני עומד כאן היום זה בזכותכם!" קרא הגר"ש גלאי בהתרגשות. "עזר מציון היו השליחים של הקב"ה על מנת לחיות אותי. כמה עם עזרו... הם היו הראשונים שהיו לידי. כל פעולה שהייתי צריך, כל יום מתנדבים ועוזרים ומסייעים. מי! מי לא נעזר בהם! אשריכם ואשרי חלקכם, של כל התורמים והמסייעים, הקב"ה ישלם שכרחם וישלח ברכה והצלחה בכל מעשה ידיכם".

לחצו כאן לסייע למפעל החסד האדיר>>>

עזר מציון הרב שמעון גלאי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד