1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

וְשָׂמַחְתָּ בְּחַגֶּךָ: ענקי הזמר המזרחי והחסידי בסוכתו של ראש העיר משה ליאון

במפגן אחדות מרגש בסוכת ראש העיר ירושלים משה ליאון, זמרים מזרחיים יחד עם זמרים חסידיים שרו יחד את הקלאסיקות האהובות של חג הסוכות. צפו ב- 11 דקות של שמחת חג אמיתית

אליעזר חסיד, י"ג תשרי תשפ"ב 19/09/2021 12:17

אחדות ירושלמית הזמרים וראש העיר בסוכה הזמרים וראש העיר בסוכה צילום: באדיבות המצלם

אחרי הקליפ ששיגע את המגזר בפסח, ראש העיר ירושלים משה ליאון מארח לכבוד חג הסוכות את ענקי הזמר המזרחי והחסידי בסוכתו, לשירה בצוותא של מיטב הקלאסיקות האהובות והשמחות של החג. התוצאה: קליפ מדהים של 11 דקות - שלא תוכלו להפסיק לראות.

לסוכת ראש העיר הגיעו ענקי הזמר המזרחי והחסידי מכלל העדות ומכלל הז'אנרים במוזיקה היהודית, ששרו יחד באחדות מופלאה את השירים האהובים של החג.

במפגן האחדות המיוחד כל כך שרו סביב שולחן אחד כוכבי הזמר; משה לוק, דודי קאליש, משה קליין, שמחה פרידמן, מידד טסה, משה דוד וייסמנדל, נתנאל ישראל.

ראש העיר משה ליאון אמר: "סוכות זה חג של שמחה ואחדות, ואין דבר חשוב יותר מחיבור בין כלל המגזרים והזרמים, על מנת לבטא באופן המוחשי ביותר את היותנו אחים אוהבים. לשמחה ולשירה יש כוח עצום בחיבור בין יהודים, ואני שמח לספק שוב את ההזדמנות לערוך יחד את הדבר היפה והמרגש הזה, שמבטא את מהותה של ירושלים - חיבור בין כלל עם ישראל - כיאה לעיר שחוברה לה יחדיו".

יזום והפקה: אפקט הפקות | בימוי ועריכה: אלחנן נוסבוים | הפקה מוסיקלית: מיכאל צי | עיבוד: ישראל סוסנה | צלם וידיאו: יוסף שלסט ואלי זינגר | יחסי ציבור: גולד מדיה

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מדהים!  (ל”ת)

    אלון

;