1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

הרבי מויז'ניץ הסביר מדוע הרבי מסטריקוב עוכב

במהלך סעודה שלישית בשווייץ, התייחס האדמו"ר מויז'ניץ לתקרית בתל אביב לפני כשבועיים, שבה עוכב האדמו"ר מסטריקוב על ידי המשטרה, לאחר שהגיע עם קבוצת מקורבים לביתו של בעל חנות סלולר. האדמו"ר אמר לחסידים כי הרה"ק מרוז'ין זי"ע ועוד הרבה צדיקים היו במאסר במהלך הדורות, "כמו האדמו"ר מסטריקוב שהובל לתחנת המשטרה בעקבות פעילותו למען קדושת ישראל"

יוסי שטארק, ט"ו חשון תשפ"ב 21/10/2021 23:25

במהלך השבת בשווייץ האדמו"ר מסטריקוב מעוכב על ידי המשטרה האדמו"ר מסטריקוב מעוכב על ידי המשטרה צילום: צילום מסך

האדמו"ר מויז'ניץ התייחס לתקרית בתל אביב לפני כשבועיים, שבה האדמו"ר מסטריקוב עוכב על ידי המשטרה, לאחר שהגיע עם קבוצת מקורבים לביתו של בעל חנות סלולר.

הרבי מויז'ניץ, ששהה למנוחה בדאבוס שבשווייץ, הזכיר במהלך סעודה שלישית את הילולת הרה"ק רבי ישראל מרוז'ין זי"ע, ואמר כי בעל ההילולא נעצר בזמנו על ידי הרשויות ושהה בבית האסורים במשך 22 חודשים.

על פי הציטוט בעלון הויז'ניצאי הפופולרי 'פונעם רבי'נס הויף', האדמו"ר אמר לחסידים כי עוד הרבה צדיקים היו במאסר במהלך הדורות, כמו האדמו"ר מסטריקוב שהובל לתחנת המשטרה בעקבות פעילותו למען קדושת ישראל.

כזכור, לפני מספר שבועות דווח כי האדמו"ר מסטריקוב עוכב על ידי שוטרים בתל אביב, לאחר שהגיע לבית משפחתו של בעלי חנות סלולר בבני ברק, המתגוררת בתל אביב, בניסיון לשכנע את רעייתו של בעל החנות, שתשכנע את בעלה להפסיק למכור מכשירים שאינם תחת הכשרות של העסקנים מטעם הוועדה לענייני תקשורת. האדמו"ר שוחרר לאחר זמן קצר, אחרי פעולות של עסקנים.

האדמו"ר הגיע בסמוך לבית המשפחה, בזמן שהאב שהה באותה העת בחנות. לטענת מקורביו של האדמו"ר, הוא המתין מתחת לבית בזמן שהרבנית לאה קולודצקי, בתו של הגר"ח קניבסקי, עלתה לשוחח עם האישה.

עם זאת, בעל החנות טען בשיחה עם 'בחדרי חרדים' כי מספר מפגינים דפקו בעוצמה על דלת ביתו בזמן שילדיו הקטנים ישנו. לדבריו, הדבר גרם לבהלה רבה בקרב בני המשפחה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אבל מי מינה אותו לטפל בנושא ? הוא שולח מכתבים לבעלי חנויות ומחייב אותם להיפגש איתו ולתת לו פיקדון כספי -זו ממש חוצפה  


  • הקרן להצלת הדורות  

   ד"ר שלמה שלוסברג

 2. א גוט פורים  (ל”ת)


 3. אויף דעם באקומסטו געהאלט?  (ל”ת)


 4. אין ספק שלהיות אדמו"ר של חסידים, קשה יותר מאשר להיות ראש הממשלה...  

  שריר

  • הצאנזר בקיסריה ודו"ק  (ל”ת)

   נופש בשוויץ

 5. אנחנו מקבלים מושגים חדשים על המונח  

  מוישי

 6. הרבי ויזניץ תסביר לנו למה הרבי מסטריקוב היה במעצר שבנה על גג ביתו ללא רשיון למה אז עצרו אותו  (ל”ת)


 7. מלחמה על חשבון הבנק של ועדת הרבנים  


;