1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

עמית סגל מתח ביקורת וספג מתקפה משולבת

הפרשן הפוליטי הקדיש חלק מטורו ב'ידיעות אחרונות' לביקורת על תחנת הרדיו הימנית 'גלי ישראל': "משמשת כרדיו של שונאי הממשלה החדשה" | שדרני התחנה השיבו במתקפה: "אפילו לא ביקורת עניינית על מגיש ספציפי, פשוט תחנה שלמה" | ירי בתוך הנגמ"ש

מאיר שלם, ט"ז חשון תשפ"ב 22/10/2021 14:22

"שונאי הממשלה החדשה" עמית סגל עמית סגל צילום: Moshe Shai/FLASH90

העימות בין אנשי תקשורת בימין סביב הממשלה ממשיך לעורר סערה. הפרשן הפוליטי עמית סגל הקדיש חלק מטורו השבועי מידי יום שישי ב'ידיעות אחרונות' לביקורת חריפה על תחנת הרדיו 'גלי ישראל'. שדרני התחנה לא נותרו חייבים והשיבו במתקפה משולבת.

"באיזו תחנת רדיו נשמעות בחודשים האחרונים המתקפות הבוטות ביותר כלפי המתנחלים? לא 'גל"צ' ולא רשת ב', ברדיו 'גלי ישראל' שהוקם עבור המתיישבים. תחנת הרדיו הזאת משמשת כעת כרדיו של שונאי הממשלה החדשה בלבד. הגידופים ניתכים על תומכיה ועל כל מי שחשוד כתומכיה", כתב.

הוא המשיך וכתב עוד: "הימין הישראלי איבד את השלטון רק בגלל שכ-200,000 מצביעי ימין מאסו בסגנון הזה. מתקפות כאלה, רק מאריכות את ימי הממשלה, כשם שכל הגרבוזים והקוטלריות האריכו את שלטון 'הליכוד'".

מגישי התחנה לא נשארו חייבים ויצאו להגנת שמם הטוב. המגיש יותם זמרי כתב: "המתקפה של עמית סגל על 'גלי ישראל' הזכיר לי את הטור של לפיד אחרי ההתנתקות, בו הסביר שהגירוש היה כדי ללמד את המתנחלים דרך ארץ".

נועם פתחי ויותם זמרי. (מתוך פייסבוק)

"עכשיו מנסים ללמד דרך ארץ את מקום העבודה שלי. וואלה, לא יעבוד, שום שלטון ימין לא הלך בגלל דרך ארץ של 'גלי ישראל'. יותר בגלל חוסר דרך של גנבי קולות. אם חוסר דרך ארץ היה מדד, לא 12 ולא 13 היו צריכים להתקיים". כך זמרי.

גם שותפו להגשה, נועם פתחי, השיב: "ראיתי שעמית סגל תוקף את 'גלי ישראל' ותוך כדי מכליל את כל התחנה ושדריה שהם "שונאי הממשלה החדשה". לשמוע את זה מנציג 'ערוץ 12' שבאופן סימבולי 12 שנה מציגים רק איזון ומקצועיות בכל הרצועות, וממש לא שנאו ממשלה מסוימת".

"מיהו גיבור? זה שחולק אולפן עם אברמוביץ, וייס ומצליח וכותב בעיתון לצד ברנע וקדמון, קורא ושומע היטב את דברי השנאה שלהם, שמקבלים במה פי כמה גדולה ממנו. אבל בסוף כותב טור "אמיץ" נגד תחנת 'גלי ישראל'. אפילו לא ביקורת עניינית על מגיש ספציפי, פשוט תחנה שלמה. עמית סגל אתה לא גיבור. הפוך". תקפה המגישה יערה זרד מ'ערוץ 20'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הימין הפך להיות שק חבטות של כל מי שמחפש קצת פרסומת  (ל”ת)

  צבי

 2. כמה שאני אוהב את עמית, בזה הוא באמת נכנס לנקודה לא נכונה ועוד יותר מכך קטנונית  (ל”ת)


 3. סגל לא מחמיץ שום הזדמנות לעקוץ, לפגוע, וערוך חיסולי חשבונות. הכל אצלו אישי.  (ל”ת)

  דן

 4. ענו לו מדוייק!  

  רועי

 5. די עם גחמות אישיות וביקורת כזו אנחנו אחים למה תמיד כולם צריכים לצאת המנצחים ביקורת חייבת להאמר רק בצורה מכובדת יותר הפכנו ללוחמים 24/7 אנחנו אחים עמית יכול להיות שאתה צודק אבל למה יריות כאלה זאת הסיבה היחידה שהימין לא מנצח כי במקום להתווכח ויכוחים לגיטימים הכל הופך למריבות אישיות זאת הסיבה ועל כולנו ללמוד לתקן את זה חשוב מאד!!!!!  


 6. עמית סגל  


;