1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

מנכ"לית 'ימינה' מאיימת על הח"כ: אתבע אותך

יועציו של חבר הכנסת יום טוב כלפון מ'ימינה' אספו פרטים אישיים על חברי המפלגה, כדי לחזק את הקשר עם הבוחר. מנכ"לית המפלגה סטלה וינשטיין לא אהבה זאת - ושלחה מכתב איום

מאיר שלם, י"ח חשון תשפ"ב 24/10/2021 20:23

אסף פרטים אישיים יום טוב כלפון יום טוב כלפון צילום: מתוך פייסבוק

מנכ"לית מפלגת 'ימינה', סטלה וינשטיין ממשיכה להטיל אימה ופחד במפלגה. לאחר שדרשה מכל הח"כים שלא להתייחס ל'חוק נתניהו' שמבקש לאסור הטלת הרכבת הממשלה על נאשם בפלילים, היום (ראשון) מפורסם כי היא איימה לתבוע את אחד מחברי הכנסת.

לפי הדיווח של העיתונאי עקיבא נוביק, ‏לפני חודשיים החליטו מקורבי חבר הכנסת יום טוב חי כלפון, לחזק את הקשר שלו עם פעילי 'ימינה', כשאחד היועצים בלשכה החל להרכיב רשימת תאריכי ימי הולדת של פעילים, כדי שחבר הכנסת יסמס להם ברכה ביום חגם באופן אישי.

איסוף הפרטים הגיע לאוזניה של סטלה ויינשטיין, והיא פחות אהבה. היא שיגרה לו מכתב איום מעורך דין בשם מפלגת 'ימינה', ודרשה שישלח לה את רשימת ימי ההולדת שכבר נאספו לפני שתנקוט בהליכים משפטיים נגדו.

"הנך נדרש להפסיק את שליחת ההודעות לפעילי המפלגה ואיסוף פרטיהם על ידי פעילי ותומכי המפלגה באופן מיידי ולאלתר. הנך נדרש להודיענו בחוזר על הפסקת פעילותך הלא חוקית וכן להעביר את כל המידע שנצבר על ידך", כך במכתב.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מפלגת השמאל הקרויה ימינה  

  אליהו הנביא

 2. ימינה  

  גבי מנצור

 3. מפלגה של בוגדים. עכשיו יבגדו זה בזה.  (ל”ת)


 4. הסמול קללת הקללות. המתרועע אליהם חייו בזבל.  (ל”ת)


 5. כלפון תונסי אתה מבייש סבך הצדיק צא משם עכשוווווווווווווווו  (ל”ת)


 6. יום טוב?  


;