1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

ראש האופוזיציה נתניהו: "איזו הצגה. איילת המתייסרת"

בפתח ישיבת סיעה הליכוד תקף ראש האופוזיציה נתניהו את השרה שקד על כך שאמרה אמש בראיונות למהדורות כי היא לא זז מהאידיאולוגיה שלה. "איזו הצגה. איילת המתייסרת" • צפו

מאיר גלבוע, י"ט חשון תשפ"ב 25/10/2021 16:38

החוויה אצל הספר מתלפיות נתניהו בישיבת סיעת הליכוד נתניהו בישיבת סיעת הליכוד צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בפתח ישיבת סיעת הליכוד (שני) העניק ראש האופוזיציה נתניהו הצהרה לתקשורת בה התייחס בין היתר לראיונות שהעניקה אמש, שרת הפנים איילת שקד, לשלל המהדורות ובהם הדגישה כי לא שנתה את האידאולוגיה שלה.

השרה איילת שקד: "אני עומדת על העקרונות שלי, לא השתניתי"

תחילה תקף נתניהו את ראש הממשלה על השותפות עם רע"מ: "בנט מעביר סכומי עתק לתנועה האיסלאמית כדי לשמור על הישרדותו הפוליטית. לא סתם רע"מ קראו לתוכנית הזו 'נאהדה', שם שהוא מותג עולמי של האחים המוסלמים". נתניהו תקף וטען כי "לזה יש כסף, לא לחיילים, לא לרופאים ולא להורדת מיסים".

בהתייחסו לריאינות אמש של השרה שקד למהדורות החדשות אמר נתניהו: "ראינו אתמול את הבליץ הכאילו היסטרי של איילת שקד. איזו הצגה. איילת המתייסרת. הם חושבים שהם יכולים להמשיך לדבר ימין וללכת עם השמאל, זה לא עובד על אף אחד. זה לא עובד על הבוחרים שלהם ואפילו לא עובד על חלק מהאנשים בסיעה שלהם".

נתניהו גם ציין את האהדה הציבורית כלפיו: "אני בא מהספר שלי בתלפיות. לא זוכר הסתערות כזאת. אי אפשר היה לזוז. אנשים בחוץ. קוראים בקול, בוכים, זועקים. לא זוכר דבר כזה. יש התלהבות וציפייה שנחזור".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לי אישית היה המון ביקורת על נתניהו אבל היום אני מצטערת כל כך  


  • הוא אדם שהביא  

   פינחס נויהויזר

 2. נוכל 12 שנות נתניהו הוכפלו מחירי הדיור  

  יאאללה

 3. נתניהו לפח הזבל של ההיסטוריה  

  נמאאאס ממנו

 4. אל תעבוד עלינו, נתניהו. איילת לא משקרת. וגם אם בא לשקר, יש לה מכסה גדולה למלאות. לא רק לך מותר לשקר ולשקר, ולשקר 12 שנה.  (ל”ת)

  פרץ

;