1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

בן גביר: "אצטרך לשבת כל שבת ולשטוף כלים"

יו"ר 'עוצמה יהודית' התייחס בכנסת למיסוי הכלים החד פעמיים, וסיפר כי במשפחתו יארחו בשבת הקרובה פרשת חיי שרה בחברון עשרות אורחים - אך בגלל המס הוא יצטרך לשטוף את הכלים | מדיח? "לא פתרון מעשי"

יאיר כלפה, כ' חשון תשפ"ב 26/10/2021 15:33

המס על החד-פעמי איתמר בן גביר איתמר בן גביר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר מפלגת 'עוצמה יהודית' חבר הכנסת איתמר בן-גביר התייחס היום (שלישי) לרפורמת המיסוי בחד-פעמי, וסיפר על המחיר אותו הוא ועוד משפחות רבות יצטרכו לשלם.

בן גביר סיפר כי במשפחתו יארחו בשבת הקרובה, פרשת חיי שרה בחברון עשרות אורחים, בהם חיילי צה"ל במשך שלוש ארוחות, ואי אפשר להסתדר בלי כלים חד פעמיים ומדיח בשבת הוא 'אינו פתרון מעשי".

"בגלל המס של הממשלה על החד פעמי אני אצטרך לשבת כל שבת חיי ולשטוף כלים", אמר והדגיש בדבריו כי עשרות אלפים בציבור החרדי והדתי לאומי וגם החילוני שיש להם משפחות ברוכות ילדים ואין להם מדיח, כי אין באפשרותם לרכשו, הם יעבדו קשה יותר.

במסגרת הרפורמה בחד פעמי, אותו מקדמת הממשלה, צפויה עליית מחירים בשיעור של בין 150-120 אחוזים, החל מה-1 בינואר 2022. כתוצאה מהטלת מס החד"פ, יזרמו לקופת המדינה הכנסות בהיקף מוערך של כ-800 מיליון שקל בשנה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גבר שבגברים רק בן גביר אמייתי  (ל”ת)


 2. העלאת יוקר המחיה  


 3. מסר לבן גביר  


 4. המסוי החדש  

  אןרח

  • בן גביר הוא עשיר,הוא לא באמת מתכוון לדבר על עצמו,אלא לייצג את העניים 


 5. חזק! מצטרפת לבן גביר, ב"ה זכינו למשפחה מבורכת ונמשיך להשתמש בחד פעמי, ליברמן לא ישבור אותנו! ליברמן לוקח את הכסף שלנו ומעלה בזה גויים ממולדובה לישראל!  


 6. איתמר בן גביר צדיק יסוד עולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!  (ל”ת)


;