1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

העיתונאי ערד ניר האשים את משרד הבריאות, וחטף 'עקיצה' כואבת

משרד הבריאות פרסם כי ה-FDA המליץ על חיסונים, ערד ניר האשים כי הם "מטעים" וזה לא קרה. בתגובה, החליטו במשרד הבריאות להעמידו במקומו ועקצו כשפרסמו כתבה אותה כתב מספר שעות קודם שם ציין את אותם הדברים של משרד הבריאות 

יוסף ריס , כ"א חשון תשפ"ב 27/10/2021 13:17

סתר את עצמו ערד ניר ערד ניר צילום: מתוך טוויטר

ברקע ההחלטה אמש בארגון הבריאות האמריקני להוריד את גיל ההתחסנות לגילאי 5 עד 11, פרסמו במשרד הבריאות ציוץ ברשת הטוויטר עם חלק מהנתונים שהוצגו אמש בדיון בארצות הברית, כשכותרתו "ועדת המומחים של מנהל התרופות האמריקאי (FDA) 'המליצה' הערב ללא כל התנגדות על מתן חיסונים נגד קורונה בקרב ילדים מגיל 5 - 11". 

מי שפחות התחבר לציוץ, הוא העיתונאי והמגיש הבכיר של ערוץ 12, ערד ניר, ששיתף את הציוץ של משרד הבריאות והאשים: "משרד הבריאות (שוב) מטעה!: ועדת המומחים של מינהל המזון והתרופות לא המליצה כלום. קבעה שהיתרונות של חיסון פייזר עולים על הסיכונים לשימוש בילדים בגיל 5-11 שנים". 

הציוץ בו מאשים ערד ניר את משרד הבריאות כי הם מטעים, וכלל לא הוגשה המלצה. 

הבוקר (רביעי) החליטו במשרד הבריאות לא לשתוק למול האשמות, ושיגרו ציוץ עם עקיצה כואבת - בו רואים תיעוד מכתבה שהעלה ארד ניר רק אתמול בערוץ 12, בה נכתב על ידו "מומחי ה-FDA 'המליצו' על חיסון ילדים".

עקיצת משרד הבריאות - בתמונה ניתן לראות את הדברים שכתב ארד ניר "מומחי ה-FDA המליצו על חיסון ילדים", כשהוא סותר את מה שצייץ על משרד הבריאות "ועדת המומחים של משרד הבריאות לא המליצה כלום". 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ניר ערד, צדיק בסדום  


;