י"ח סיון התשפ"ד
24.06.2024
הכנה לצה"ל

כושר קרבי: המדריך המלא והמפורט

כושר קרבי הוא מערך הכנה ייעודי אשר כל תפקידו הוא הענקת ארגז כלים ייחודי אותו יתבקשו המלש״בים לשקף במיונים ליחידות החוד הצהליות בהן ידרשו להתמיין בהגיעם לגיל הנכון ובהתאם לציוני הצו הראשון אשר יחתום את המשך מסלולם בצה"ל

כושר קרבי: המדריך המלא והמפורט
כושר קרבי צילום: עדי אבלס / adiavlas מאת אדרנלין כושר קרבי

מהו הייעוד של קבוצת כושר קרבי

מדובר בתפקידי לוחמה מובחרים להם שני מיוני קדם גיוס כאשר הראשון הינו יום סיירות אשר מגיע לבצע ניתוח פיזי מדוייק ובו יאתרו כחמש מאות מלשבים ראויים על מנת להמשיך למיון השני אשר מחולק לשני גיבושים שונים במהותם, גיבוש מטכל וגיבוש שייטת האחודים בהם תפגשו תשע יחידות שונות, סיירות העילית המובחרות ושלושת היחידות ( מגלן, דובדבן ואגוז ) המרכיבות את חטיבת הקומנדו המפוארת אשר יאתרו לא יותר ממאה מלש״בים לכוחותיהם.

כחלק מאותם מיונים הנזכרים לעיל, יבקשו המגבשים העומדים למולכם להכיר עד כמה הגעתם אליהם נכונים וראוים ואלו לפי מסלול ההכנה אותו בחרתם לבצע על מנת להגיע למעמד כו חשוב ומנתב דרך, וכאן למעשה נכנס עניין התרומה של השתייכותם לגוף כושר קרבי בכלל ואדרנלין בפרט.

איך כושר קרבי תורם במיונים הצה״ליים ?

את התשובה הזו אכתוב לכם כמגבש פעיל בגיבוש מטכל האחוד וזה שבהמשך הדרך החליט להשתייך למערך הכנה באדרנלין היות ומצאתי כי ללא הכנה מוקדמת למלש״בים כמוכם אין סיכוי לעבור את המיונים ליחידה ובמיוחד בתקופת זמן זו.

בשונה מבעבר, היום המיונים הצה״ליים הפכו לנחלת הכלל וזו באמצעות גוף הכשרה מבודל אליו הפכתי לחלק העונה לשם  אדרנלין כושר קרבי אשר לקח על עצמו את כובד האחריות והפך לחלוץ שהרים את הכפפה והחליט להתחייב לשירות ביחידות הקצה הצהליות ומתוך אידיאולוגיה כי הגיע הזמן לשבור את מונופול בני הישוב והקיבוץ האיכותים ולהנגיש את היחידות המיוחדות לכל שכבות האוכלוסייה בארצנו וללא יוצאי דופן.

מעבר לכך ישנה תופעה ניכרת בענף המתבטא בריבוי קבוצות כושר קרביות אשר מנסות גם הן להתחקות אחרי אותו גוף ללא הועיל ומנגד מצליחות להעלות את המודעות לעניין ההכנה לצה״ל וההבנה כי מי שלא יקח חלק בענף זה ימצא עצמו עומד בחיסרון משמעותי מול אלו שכן מהסיבה הברורה כי גם הכנה מינימלית כשלהם תקנה ידע כלשהו שבעתיד תפגשו בסוג מיונים שכאלו.

אם בעבר את המידע על אותם מיונים, דרך ההיערכות אליהם וחשיפת הקריטריונים אותם קבע מערך יחידות העילית יכולתם להכיר דרך בוגריה, היום ההזדמנות הזו שייכת לכולם להכיר, וזוהי בעצם נקודת הפתיחה של השאלה הבאה שהעלתם בפני.

למה לי להירשם לכושר קרבי?

לכל מיון תבנית ייעודית משלו שבעזרתה נאתר את המשלבים המגיעים לעמוד בשורותינו ואלו תחת שלל תרגילי קצה שתפקידם לנתח את רמת התאמתכם הכללית לאותה יחידת מיוחדת אליה בחרתם לקחת צעד, כך שאם תבצעו הכשרה ממוקדת שתעניק לכם את קווי ההשקפה של לוחמיה לצד רף יכולות פיזיות חסרות תקדים שיעניקו לכם את ההשיגיות והיציבות הנדרשים, חוסן מנטלי שיאפשר לכם להתגבר על נקודות הקיצון המתקרבות לבוא וכל אלו לצד ביטחון ואמונה עצמית יוצאי דופן שישדרו לאחר כי אתכם הוא מבקש, אז ורק אז תזכו להפוך לבודדים שיעפילו מאלפים שניסו את מזלכם או כמו שהגדיר זאת מייסד אדרנלין עוד בשלבי הקמת חברת כושר קרבי ייחודית זאת, הניצחון דורש - הכנה מוקדמת.

כאדם אשר חונך על ערך האמינות והשקיפות תרשו להניח את דעתכם באמצעות חשיפה אמיתית ואקסלוסיבית לדרך פעולותינו כדי שתגיעו לידי ההפנמה הפשוטה  כי ללא הכנה כשלנו אתם פשוט אבודים.

באדרנלין ארבע אגפי הכשרה ייעודים האחרים על הקמת קורס הכנה מבטיח שהקדים את זמנו והיום עומד ברף ההצלחה הגבוה ביותר בגיוס וסיום מסלול ביחידות החוד הצהליות אשר בראשם עומד האגף הצה"לי בו משתתפים מעל ארבעים מגבשים שפועלים ימים ולילות כדי למסור לשאר אגפי ההכשרה מפרט מלא לעידכונים העתידים במיונים המשתנים וכך מקנה אדרנלין למשתתפיה את היכולת להימנע מאלמנט ההפתעה ולספק מענה מלא בזמן שאחרים ישארו חסרים ויפלו תחת העומס.

אנו מעניקים את התשובות לכל סימני השאלה שלמולם הם יעמידו אתכם ואלו בפן הפיזי, המנטלי, החברתי והשכלי ומתוך הידיעה המוצקה שכל חסרון ולו מינימלי באחד מהם יוביל אתכם לכישלון מוחץ.

אני מעוניין להצטרף, האם אני מתאים לכך ?

מעטפת ההכנה של אדרנלין מתאימים לכל מי מכם שמבקשים להעפיל ליחידות העילית של צה״ל מביניהם קורס טייס וגיבוש חובלים היוקרתיים, ארבעת סיירות העילית המובילות בצה”ל, חטיבת הקומנדו, יחידת רפאים והגדסר”ים המפוארים, היות ולכל היחידות המדוברות ישנם שני לפחות שני סבבי מיונים אותם יעברו בודדים לאור הקצאות נמוכות ומספר רב של מועמדים.

יש לציין כי אדרנלין מתנהלת במתכונת קורס מנפה המדמה את לבנות מסלול הכשרת הלוחם המתקרבות ועל מנת להפוך לחלק ואף לסיים אותו עליכם לשקף התבטלות גמורה למול מערך ההכנה, התמדה בלתי רגילה וההבנה כי עליכם לשים את הכשרתכם בראש מעיניכם אחרת תמצאו את עצמכם בחוץ.

מה מאפיין את אדרנלין כושר קרבי שהביא אתכם לסוג התנהלות שכזו ?

מדובר בחברה להכשרות ביטחוניות לה קורס הכנה יעודי כפי שהספקתם לקרוא בסעיפים קודמים ולא עוד חוג כושר קרבי והכנה לצהל קלאסי, משכך ישנן מספר קריטריונים ברורים שעושים את כל ההבדל לפי המפרט הבא:

  1. מבחן קבלה : על מנת לעמוד תחת הכשרתינו על כלל המועמדים להגיש מועמדות ולעבור מבחן קבלה שיתבצע בתוכן ההדרכה הראשון וללא עלות.

  2. מקצועיות ומדע : בשונה מחוגים להם אין מתכונת עבודה מסודרת לאדרנלין הליך הכשרה המושתת על מקצועיות גרידא אשר נבנה ע”י אנשי מקצוע מומחים בתחומם ומנותח ע”י אלגוריתם מתקדם אותו פיתחה החברה במהלך שנות פעילותינו הרבות, משכך אדרנלין תדע לבצע התאמה מדויקת בן המועמד ליחידה המבוקשת.

  3. אישור פעילות : אדרנלין הנה הגוף הבלעדי לו אישור החתימה האחרון בפועל לעבוד בשת”פ מלא מול שלושה גורמים ממשלתיים, מביניהם, צה”ל, משרד הביטחון ומשרד החינוך ובשל כך אדרנלין מפעילה את שירותיה בעשרות רשויות ומוסדות לימודיים ברחבי הארץ והיד עוד נטויה

כחלק מחובת ההוכחה עלי - העמדתי את אדרנלין למבחן

גילוי נאות חברים, כחלק מאותה חובה היות ואני דואג לכן כל מלשב לאדרנלין החלטתי ליישם את כל אלו על אחד מאחייני שהחליט להתעורר מאוחר ולבחור להעפיל לשייטת 13.

דחיסת כל ההליך המדובר לתקופה שלא עולה על מספר  חודשים בהם עבד בצורה מקצועית לאין שיעור כדי שהיום יעמוד רגעים בודדים מטקס הסיכה המיוחל של היחידה.

וזוהי עצתי האישית אליכם משום שהמגיע מהלב נכנס אל הלב, אם אתם מבקשים מסלול הכשרה ייעודי העובד תחת מתכונת של מקצועיות וניתוח מדעי מלא הפועל תחת ארבע אגפים אקסקלוסיביים אשר הרכיבו קורס חוצה דמיון לו אחוזי ההצלחה הגבוהים מכל על לכדי שהצליח לסחוף אחריו את המגבשים הפעילים של כל ל מערך יחידות העילית, אדרנלין כושר קרבי היא היעד שלכם, להגשת מועמדות הקליקו והיחשפו

כושר קרבי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד