1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

האישום חושף: כך נרצח יזם הנדל"ן אלדד פרי

כתב האישום שהגישה היום הפרקליטות נגד דניאל קידר, בגין רצח יזם הנדל"ן אלדד פרי, חושף כי הוא ביצע מעקבים ותצפיות כדי ללמוד על שגרת חייו של פרי, הגיע מחוץ לבית הכנסת בו נהג פרי להתפלל ברחובות, שם ירה בו שבעה כדורים מטווח קרוב | הפרקליטות: "מדובר בירי אכזרי ללא רחם המנוח נורה בעורפו, חזהו גבו ידו ורגלו באופן שהותיר פגיעה במרבית האיברים החיוניים בגופו"

אבי גדלוביץ', כ"א כסלו תשפ"ב 25/11/2021 11:08

המתין מחוץ לבית הכנסת אלדד פרי, זירת הרצח אלדד פרי, זירת הרצח צילום: פלאש 90

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד דניאל קידר (64) מראשון לציון, בגין רצח בנסיבות מחמירות של איש הנדל"ן אלדד פרי ז"ל, על רקע אכזבתו מפרויקט נדל"ן של פרי אשר בו השקיע. קידר נאשם כי לאחר תקופה ארוכה בה ביצע מעקבים ותצפיות כדי ללמוד על שגרת חייו של פרי, הגיע מחוץ לבית הכנסת בו נהג פרי להתפלל ברחובות, שם ירה בו שבעה כדורים מטווח קרוב.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד גלעד ארליך, הנאשם הצטרף בשנת 2018 לקבוצת רכישה שארגן פרי לבניית בניין מגורים בעיר לוד. המשיב שילם מראש למנוח סכום של כ-2.2 מיליון שקלים עבור שתי דירות, וזאת בהסתמך על ערבות אישית של פרי. במהלך החודשים ספטמבר- אוקטובר 2020 הוגשה בקשה לחדלות פירעון כנגד קבוצת הנדל"ן של פרי, וכן כנגד פרי עצמו ובכלל זאת נכסיו האישיים.

בכניסה לתפילת שחרית: איש העסקים נורה למוות

רצח איש העסקים הדתי: נעצר חשוד במעשה

הותר לפרסום: זה החשוד ברצח היזם הדתי אלדד פרי

האופנוע והאקדח שתאם: פוענח חיסול יזם הנדל"ן אלדד פרי

תיעוד: החשוד ברצח היזם הדתי אלדד פרי נמלט מהזירה 

הוארך מעצרו של החשוד ברצח: רכש דירות מיזם הנדל"ן

במסגרת עבודת הנאמנים אישר בית המשפט מתווה לשיקום הפרויקט בו השקיע הנאשם, במסגרתו חויב הנאשם לשלם סכום נוסף של כ-1.4 מיליון ש"ח נוספים על מנת לקבל לידיו את הדירות אשר רכש. בעקבות החלטת בית המשפט, החל הנאשם לבצע מעקבים ותצפיות על פרי, כאשר בין היתר נהג להגיע בשעות הבוקר המוקדמות לאזור מגוריו, תצפת על ביתו ולמד את שגרת חייו.

במהלך תצפיותיו, למד הנאשם כי פרי נוהג לפקוד את בית הכנסת. באחד הבקרים הגיע הנאשם לחניון בית הכנסת כשהוא רוכב על אופנוע שבבעלותו, כאשר לוחית הזיהוי שלו מוסתרת וכשהוא חמוש באקדחו האישי. הנאשם המתין לפרי עד להגעתו לבית הכנסת, אז ירה בו שבעה כדורים מטווח קרוב ביותר והביא למותו במקום.

במקביל לכתב האישום הוגשה נגד הנאשם בקשת מעצר עד לתום ההליכים, בה ציין עו"ד ארליך: "מעשי המשיב מגלמים מסוכנות רבה, מדובר במשיב אשר בתכנון קר ומחושב למד את אורחות חייו של המנוח, ביצע מעקבים יום מרובים ובחר את זירת הרצח כחודשיים טרם ביצועה. המשיב ביצע את המעשים בקור רוח, שיטתיות ויסודיות מאופן מושכל ומתוכנן. עסקינן בירי אכזרי ללא רחם המנוח נורה בעורפו, חזהו גבו ידו ורגלו באופן שהותיר פגיעה במרבית האיברים החיוניים בגופו, ירי שהוביל למותו של המנוח. במעשיו אלו וידא המשיב את מותו של המנוח".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מעשה אנטישמי שראוי לגנות אותו  (ל”ת)


 2. אליהו קידר צריך לקבל את אותו עונש שקיבל אריה שיף - 9 חודשי עבודות שירות.  (ל”ת)


  • השם הוא דניאל ולא אליהו.. דבר נוסף תפסיק בבקשה לחרטט!  (ל”ת)


  • סוג האכזריות מעיד על ספק יהדות!!! (ל”ת)


  • רצח אלדד פרי 

   א.ע

;