1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

בני ברק: נכנס לישיבה וגנב מכיסי החליפות | תיעוד

במהלך התקופה האחרונה הגיע תושב ירושלים מס' פעמים לישיבה בעיר בני ברק, נכנס למתחם בית המדרש וגנב כסף מכיסי החליפות של התלמידים | הלילה, כשנכנס לישיבה פעם נוספת, הוא נתפס ע"י מתנדבי 'השומרים', לא לפני שניסה להימלט מהמקום

אבי גדלוביץ', כ"א כסלו תשפ"ב 25/11/2021 15:20

שב לזירת הפשע ונתפס הגנב בשעת מעשה הגנב בשעת מעשה צילום: מתוך הסרטון

צעיר תושב ירושלים נעצר הלילה (בין רביעי לחמישי) בחשד שנהג להיכנס לישיבה בעיר בני ברק ולגנוב כסף וחפצים יקרי מחליפות התלמידים שהיו תלויות במקום. לטענת תלמידי הישיבה, החשוד הצליח לגנוב עשרות אלפי שקלים.

מתנדבי ארגון 'השומרים' שקיבלו את הדיווח מתלמידי הישיבה בזמן אמת, הצליחו לשים את ידם על החשוד והוא הועבר לידי המשטרה.

מארגון 'השומרים' נמסר כי בשעת לילה מאוחרת התקבל דיווח במוקד הארגון מתלמיד ישיבה, על כך שלפני חודש בוצעה גניבה בישיבה בה הוא לומד - וכעת הוא רואה את החשוד מסתובב ברחבת הישיבה. מתנדבי הארגון שהיו באזור הגיעו במהירות למקום, צפו במצלמות ששידרו בזמן אמת אחר תנועות החשוד בתוך הישיבה.

לאחר כחצי שעה של מעקב, החשוד תועד מחטט בחליפות הבחורים - כשבמקביל בוצעה הצלבה עם סרטונים נוספים מפריצות וגניבות שבוצעו לאחרונה, בין היתר גם התיעוד של הגניבה הקודמת של כסף מזומן בתוך הישיבה. התוצאה העלתה באופן מידי כי מדובר באותו חשוד.

בשלב מסוים, משהבין החשוד שהוא תחת מעקב, הוא החל להימלט. צוות המתנדבים שהיו במקום החלו במרדף אחריו עד לתפיסתו. החשוד, תושב ירושלים כבן 22, בעל רקע פלילי עשיר, עוכב במקום עד להגעת שוטרי סיור של משטרת מרחב דן שהובילו אותו לחקירה בתחנת המשטרה. בהמשך הוא יובא בפני שופט לצורך הארכת מעצרו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יש צ'למער עם רקע פלילי עשיר ?  

    פוקסי

  2. בטח עראבוש גם נראה כך  (ל”ת)


  3. תלוהו  

    שאלתיאל

;