1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

סקר חדש: הרוב לא מרוצים מתפקודו של בנט

סקר חדש שפורסם הבוקר מראה כי 50% מאזרחי ישראל אינם מרוצים מתפקידו של ראש הממשלה, שמפלגתו מתקרבת אל אחוז החסימה | עוד על פי הסקר: יאיר לפיד ממשיך לעלות, גדעון סער נעלם מהמפה הפוליטית · כל הנתונים

מאיר שלם, כ"ח כסלו תשפ"ב 02/12/2021 14:51

מתקרב לאחוז החסימה נפתלי בנט נפתלי בנט צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הבחירות אמנם לא נראות באופק, אך כעת ערוצי הטלוויזיה ותחנות הרדיו מימין מנצלות את המומנטום של הגוש ומפרסמות סקרים המציגות את מפת המנדטים וכן שאלות בנוגע לתפקודה של הממשלה, תוך הבנה שבמערכת הפוליטית הלא-מאוד יציבה שלנו, הממשלה עלולה ליפול בפתאומיות.

על פי סקר שפורסם ברדיו גלי ישראל, אם היו הבחירות מתקיימות היום הליכוד מתחזקת ועולה ל-34 מנדטים, יש עתיד של לפיד עם 21. כחול לבן, העבודה, ישראל ביתנו, יהדות התורה והציונות הדתית עם 7 מנדטים כל אחת.

רע"מ של עבאס עם אותו מספר מנדטים של מפלגת השלטון, ימינה - 5 מנדטים, נתון לא מספיק רחוק מאחוז החסימה, ומרצ ממשיכה לדשדש עם 4 מנדטים. גדעון סער ומפלגתו שוב לא עוברים את אחוז החסימה.

בנוסף לסקר המנדטים, המשיבים נשאלו על תפקודו של בנט, שהוא ראש הממשלה הראשון בישראל עם מספר חד-ספרתי של מנדטים - 45% השיבו שהם מרוצים מהתפקוד של נפתלי בנט כראש ממשלה, 50% לא מרוצים ו-5% השיבו כי אין להם דעה בנושא.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ברוך השם  

  מיקי נוכעם

  • רוצים את ביבי הנוכל בחזרה (ל”ת)

   JX

  • רוצים את ביבי הנוכל בחזרה 

   JX

  • אתה הנוכל 

   מוטי

 2. בנט נוכל  (ל”ת)

  בנט שקרן מספר 1

 3. אני לא מאמין ש45% מרוצים מבנט ושלפרחח המעופף מתל אביב יש יותר מעשרים מנדטים  (ל”ת)

  יואל

 4. ההבדל בין ביבי ש50 אחוז מהעם לא היו מרוצים ממנו לבין בנט ש50 אחוז לא מרוצים ממנו הוא שגם אלו שרוצים את בנט בשלטון בזים לו  (ל”ת)

  אורן

 5. מרוצים. ולא מתגעגעים לביבי ושרה. ובמיוחד לא לליצמן גפני ודרעי.  (ל”ת)


 6. בנט מול נתניהו  


 7. מה עם שס?  

  מוטי

 8. נראה שגם שס נעלמה..טעות מקרית?  

  שמיל

;