1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הקצין הגיע בליל שבת ואמר: "הנכדים נהרגו; בנך פצוע קשה"

התאונה הקשה בבנימין: לאחר מותו של טוב-ראי מעודד, בן ה-3, נקבע גם מותה של אחותו הללי בת ה-6 | הסב, שבנו עדיין מאושפז במצב קשה, סיפר: "בכל יום שישי, במשך שנים, הוא מתקשר לאחל לנו שבת שלום, הפעם הוא לא התקשר"

מאיר שלם, ל' כסלו תשפ"ב 04/12/2021 23:05
תגיות:

הסבא והסבתא מתקשים לעכל זירת התאונה זירת התאונה צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל | מחוז יו"ש

לאחר מותו של טוב-ראי מעודד בן ה-3, מותה של אחותו הללי בת ה-6 נקבע גם כן בבית החולים, אחרי שהיו מעורבים בתאונה הקשה ביום שישי בבנימין. הוריהם עדיין מאושפזים במצב קשה בבתי החולים.

אהובה ורפי מעודד, הוריו של יניב, האב שנפצע קשה, סיפרו ל'כאן 11' כיצד קיבלו את הבשורה הקשה. "בדרך כלל בכל יום שישי, במשך שנים, יניב מתקשר לאחל לנו שבת שלום", סיפר רפי. "הפעם הוא לא התקשר, אמרתי 'בטח זה כי הוא עבר דירה ביום רביעי אז הוא לחוץ'".

הטרגדיה בערב שבת: הללי וטוב ראי נהרגו בתאונה

"בערב, בשעה שבע וחצי-שמונה בערב הגיע אלינו קצין המשטרה ובישר לנו את הבשורה המרה. הוא אמר לנו: 'הנכדים שלכם נהרגו, הבן שלך פצוע קשה, כלתך פצועה קשה'. הוא אמר לנו מה קרה, שערבי בלי רישיון נהיגה ואוטו לא תקין חצה פס לבן, עשה פרסה ונכנס בו חזיתית".

בבית החולים נאבקים להציל את חיי הוריהם של הללי וטוב ראי, שמצבם קשה מאוד. בתאונה, שקרתה כאשר מכונית פלסטינית ומכונית בבעלות ישראלית התנגשו זה בזה, נהרגו גם שני צעירים פלסטינים כבני 20, תושבי הכפר שוקבא שסמוך למקום התאונה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;