1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

הממשלה צפויה לאשר ביום ראשון: מינוי שר וסגן שר נוספים

חרף ההתחייבות לפני הבחירות והמחאה נגד הממשלה הקודמת: הממשלה צפויה לאשר בראשון את מינויים של שר נוסף לממשלה וכן סגן שר נוסף, מספר השרים יעמוד לאחר המינויים על 29 ומספר סגני השרים יעמוד על 6 • ביש עתיד מתכוונים להחליף ח"כים נורבגים | כל הפרטים 

ארי קלמן, ד' טבת תשפ"ב 08/12/2021 16:12

אין להם בושה שולחן הממשלה במליאה שולחן הממשלה במליאה צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

ביום ראשון תעלה על שולחן הממשלה מינויים נוספים לתפקידים בממשלה, כך דווח על מינוי צפוי של חבר כנסת נוסף לתפקיד סגן שרת החינוך וכן מינוי של חבר הכנסת ניר אורבך מ'ימינה' לתפקיד שר ההתיישבות, כך נודע ל'בחדרי חרדים'.

על פי המידע, חבר הכנסת יצחק הלוי צפוי להתמנות לתפקיד סגן שרת החינוך. ל'בחדרי חרדים' נודע כי בממשלה בוחנים אפשרות לעלות בישיבת הממשלה את מינויו של חבר הכנסת ניר אורבך מימינה, לתפקיד שר ההתיישבות כפי שהתחייבו לו בעת הקמת הממשלה.

המינויים הללו יעלו את מספר השרים ל-29, כשמספר סגני השרים יעמוד על 6, כל זאת כמובן בניגוד ברור להתחייבות מצד 'יש עתיד' לקצץ את הממשלה ל-18 שרים, כאשר השר יאיר לפיד העיד במספר הזדמנויות כי הוא נכשל בכך.

בנוסף, ביש עתיד מתכוונים לערוך שינויים במתפטרים הנורבגים, כך סגן השר עידן רול שהתפטר עם מינוי לתפקיד סגן שר החוץ מהכנסת, צפוי לחזור לכהן גם כחבר כנסת לצד תפקידו כסגן שר ובמקומו צפוי שר הרווחה מאיר כהן להתפטר מהכנסת במסגרת החוק הנורבגי.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שר וסגן  

  יעקב

 2. ביזיון של מדינה  

  חיי

 3. אבא עד מתי לממשלה השנואה הזאת עד מתי!!!!!!!!!!!!!!!!  

  מנחם

 4. ממשלה מושחתת מסואבת שריה חבר גנבים ובנט גנב מספרר 1  (ל”ת)

  ממשלה מסואבת מושחתת

 5. ממשלת שמאל ישמעאל סכנה לישראל  (ל”ת)

  חבורת פושעים מתועבים

;