1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

משפחתו של תלמיד הישיבה חוששת: "טרופי דאגה"

בני משפחתו של אפרים, תלמיד ישיבה בן 22 שנעדר מאז תחילת השבוע, מביעים חשש כבד לשלומו. אימו שיגרה הודעה שבה ביקשה להתפלל: "אנחנו כאן טרופי דאגה" | החיפושים מתרכזים באזור מירון, שם שוהים כעת בני המשפחה המודאגים | כל הפרטים

אבי גדלוביץ'י"ט טבת תשפ"ב 23/12/2021 18:18
תגיות:

חיפושים נרחבים הצעיר החרדי שנעדר הצעיר החרדי שנעדר צילום: באדיבות המצלם

נמשכים החיפושים אחר תלמיד הישיבה מירושלים, שנעדר מאז יום שני ולפי הערכה עשוי להיות באזור הצפון. אתמול (רביעי) ביקשה המשטרה את עזרת הציבור. הנעדר, העונה לשם אפרים, בן 22, נראה לאחרונה סמוך לציון הרשב"י במירון, שם גם מתרכזים כעת החיפושים אחריו.

בהודעה ששיגרה אימו של הנער לחברותיה, היא מגוללת את שאירע מאז הפעם האחרונה שבנה יצר קשר עם בני המשפחה. "אנחנו כאן טרופי דאגה", כתבה האם בהודעה המטלטלת.

לפי גרסתה של האם, בנה שהה במירון בשבת האחרונה, וביום שני הוא יצר עמה קשר וסיפר לה כי הכיר אדם ב'הכנסת אורחים', אשר המליץ לו על ישיבה ביבניאל שלדבריו, "ממש כדאי לו להגיע אליה". האם המודאגת ביקשה מבנה שיגיע הביתה ושם ידברו על הנושא. "הוא אמר לי שאין לו עוד כסף ברב-קו, ושממש סוער ומאד קשה לחזור ככה", סיפרה האם, "בכל זאת ביקש שאברר לו זמני אוטובוסים לירושלים, אחרי כמה דקות הוא התקשר ואמר שהפסיד את האוטובוס ויראה כבר מה לעשות".

לטענת האם, לאחר שנרטב מהגשם השוטף, הוריד הבן את הכובע והחליפה, אך "למרבה הצער, כשהוריד את החליפה השאיר שם בטעות גם את הנייד שלו". "הקשר איתו ניתק ולכן אחרי עשרות שיחות שניסינו אליו, (כמובן הנייד בכלל לא איתו) החלטנו ביום שלישי בבוקר לנסוע אליו למירון", הוסיפה האם.
 
"כל הזמן מרחף החשש הגדול, אולי בכל זאת הוא החליט לצאת להתבודדות קלה או לחפש מחסה באיזה יער או ואדי, ומצבו מסכן חיים". כתבה האם המודאגת. בהודעתה ביקשה האם להתפלל לשלומו: אפרים נחום בן לאה.

תאורו, כפי שפרסמה המשטרה: גובהו כ-1.85 מטר, מבנה גופו רזה, גוון עורו בהיר, מרכיב משקפי ראיה ולפניו זקן קצר. מהמשטרה נמסר אמש כי כל היודע דבר על מקום המצאו מתבקש לפנות למוקדי 100 של משטרת ישראל או לתחנת מוריה בטלפון 02-5683200.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נראה בחור מתוק ועדין נפש.  

  מתוק

 2. בדרך  

  דב

 3. אולי הוא מתחבא בישיבה ביבניאל ופוחד מהמשפחה שלא יסכימו לו ? רואים שהוא מחפש את דרכו  (ל”ת)


 4. משהו לא ברור פה  

  עובדיה הבלש

  • הכל ברור: 

   משה

  • היה צריך הסבר איך העז חלילה ללכת בלי כובע וחליפה  

   עמיס לואיס בלש

  • עובדיה הטיפש תבקש מהילד שלך בן 8 הוא יסביר לך (ל”ת)


 5. אולי המנוול הזה שהשפיע עליו כאילו לישיבה ביבניאל הוא בעצם גרר אותו לארגון ה.ל.ל. או שזה מסיונר תבדקו גם את האופציה הזאת.  (ל”ת)

  בחור מה.ל.ל. לשעבר והיום שונא אותם

  • בחורים היום מחפשים את דרכם  

   ד"ר שלמה שלוסברג

 6. פשוט בואו נתפלל כולנו  (ל”ת)

  חן

 7. איזה בחור חמד. נראה ירא שמים  

  מישהי

 8. נראה חמד של בחור  

  שלום

;