1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הערך של הלוחם בראל הי"ד הוסר: "ירקו בפרצוף"

רוב עורכי ויקפדיה הצביעו בעד הסרת הערך באתר על הלוחם בראל חדריה שמואלי הי"ד, שנרצח בגבול רצועת עזה, בנימוק של שמירה על ערך ה"אובייקטיביות ואי האפליה" | אחותו: "חשבתי שלא יכול להיות יותר כואב"

מאיר שלם, ט' שבט תשפ"ב 11/01/2022 13:11

אין בושה בראל חדריה שמואלי הי"ד בראל חדריה שמואלי הי"ד צילום: באדיבות המצלם

רוב עורכי ויקיפדיה החליטו להסיר היום (שלישי) את ערכו של של הלוחם בראל חדריה-שמואלי מהאתר, בנימוק של שמירה על ערך ה"אובייקטיביות ואי האפליה".

46 מעורכי האנציקלופדיה האינטרנטית הצביעו בעד מחיקת הערך של הלוחם שנרצח בגבול עזה, לעומת עורכים שהצביעו נגד מחיקת הערך ובעד השארתו באתר בניסוחו הנוכחי.

בערך, שעליו החליטו להסיר, נכתב: "סמ"ר בראל חדריה-שמואלי היה לוחם ימ"ס שנורה בראשו בידי מחבל פלסטיני בעת פעילות של צה"ל ומג"ב נגד התפרעות של פלסטינים בסמוך לגדר המערכת סביב רצועת עזה".

אחותו של בראל, הילה רחימי, כתב בחשבון הפייסבוק שלה בתגובה: "חשבתי שלא יכול להיות יותר כואב. מאז שבראל נהרג חוויתי, חווינו כל המשפחה, כאב בכל איבר בגוף, כמו שריפה. היום נדהמתי לגלות שעורכים הצבעה האם להשאיר את הערך של בראל בויקיפדיה".

"את בראל לקחו לנו. מחקו לנו. אני לא יודעת מי מחליט את ההחלטות האלה, אבל מי שהצביע בעד מחיקת הזיכרון שלו, הדבר היחיד שנותר לנו, שידע שהוא ירק לנו בפרצוף".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה ידוע שהם כאלה. בבקשה אל תקחי ללב. אנחנו זוכרים וזה מה שחשוב  (ל”ת)


  2. מי מוביל חרם על ויקיפדיה? קדימה  (ל”ת)

    חיים

  3. הטרוף חוגג ומשתולל. אבל זו ההוכחה שאנו בעיצומה של הגאולה האחרונה. להחזיק מעמד בעז"ה  (ל”ת)


  4. חרם על האתר הטמא הזה!!!! יש אתר מכלול הרבה יותר טוב, תעברו אליו  (ל”ת)


  5. מדינת סדום ועמורה רח"ל  (ל”ת)


;