י"ט אייר התשפ"ד
27.05.2024
נשבר לכם לחכות במיון?

חייגו כעת למוקד האורתופדי של "הרצליה מדיקל סנטר"

האבחון והטיפול נעשים רק על ידי רופאים אורתופדים מומחים, במסגרת מערך האבחון והטיפול המתקדם של בית החולים | הפניה הראשונית למוקד הינה באמצעות הטלפון ואינה מצריכה הגעה פיזית למקום

חייגו כעת למוקד האורתופדי של "הרצליה מדיקל סנטר"
הרצליה מדיקל סנטר צילום: באדיבות המצלם

אנשים רבים נתקלים במהלך שגרת חייהם במקרים רבים של פציעות, שברים וחבלות אורתופדיות כאלה ואחרות, כמעט בכל המקרים הנפצע יפנה לשירותי המיון הקרובים אל מקום מגוריו שם הוא ינסה לקבל טיפול מהיר לפציעה שנוצרה, אלא, שבמקרים רבים מקבל המטופל טיפול ראשוני ומופנה להמשך טיפול בקהילה, לרופא מומחה או לניתוח בתאריך עתידי. זה המקום לציין כי עיכוב בקבלת הטיפול עלול לגרום לסבל מיותר והשלכות משמעותיות למטופל.

בית החולים "הרצליה מדיקל סנטר" השיק לאחרונה את המוקד האורתופדי, המעניק מענה מהיר ומקצועי על ידי רופאים מומחים בכל הנוגע לשברים המתרחשים במקרים שונים של נפילות, פציעות וחבלות אורתופדיות שונות כתוצאה מפעילות יומיומית כמו לדוגמא נפילה במהלך רכיבה על גבי אופניים, קורקינט או סתם החלקה בבית שיכולה לגרום לפציעה בדרגות שונות.

המוקד האורתופדי הייעודי של "הרצליה מדיקל סנטר" הוא ראשון מסוגו בישראל, לאבחון וטיפול מהיר בשברים, פציעות או כל חבלה אורתופדית. כל שרשרת האבחון והטיפול נעשית במהירות, במקצוענות, באווירה נעימה ועל ידי רופאים אורתופדים בכירים בלבד. במוקד מעניקים שירות רק אורתופדים בכירים לצד מערך האבחון והטיפול של בית החולים, כך שהתהליך הרפואי יסתיים במהירות תוך מתן רפואה מקצועית ויעילה.

אז איך זה עובד? ראשית כל בכל מקרה של חשש לשבר או כל פציעה אורתופדית דבר ראשון מחייגים למוקד האורתופדי בבית החולים בטלפון: 09-9592445. המוקד ידאג לייעוץ מיידי עם אורתופד מומחה שיפנה במידת הצורך לבדיקת דימות (סי.טי, רנטגן, אולטרסאונד) שתבוצע מיידית ב'הרצליה מדיקל סנטר' ובהתאם ייקבע הטיפול הנדרש, אם זה גבס, חבישה או זריקות שיתבצעו גם הן מיידית בבית החולים.

שירות זה הוא חלק ממערך השירותים המהירים - "מדיקל אקספרס" – של "הרצליה מדיקל סנטר". בבית החולים אומרים: "אנחנו מאמינים שמתן אפשרות לטיפול רפואי מהיר הינו צורך בסיסי בעולם בו אנו חיים. לפעמים, גם שלא מדובר בסכנת חיים, היכולת לקבל מענה ופתרון מהיר לבעיות רפואיות עושה את ההבדל בחוויה האישית ובאיכות החיים שלנו.

"אדם כאוב אשר זקוק לאבחון או טיפול, שגרת חייו נפגעת וההמתנה לפתרון זמן רב, יכולה להיות מעמסה גדולה. בואו ליהנות מעוצמה רפואית, גמישות ושירותיות גבוהה, צוות מחויב ומומחים מובילים במערך השירותים המהירים המספקים מענה אבחנתי וטיפולי למגוון צרכים ובעיות רפואיות".

אורתופדיה הרצליה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד