1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

נחשף: זה הצעד הבא של נתניהו והפרקליטות

לאור ירידה דרמטית בסיכויים לחתום על הסדר טיעון, ראש האופוזיציה והפרקליטות מתכוונים לפנות לבית המשפט המחוזי בי-ם וללכת להליך גישור פלילי | מקרובים של נתניהו מייעצים לו: אל תלך לעסקת טיעון

מאיר שלם, כ' שבט תשפ"ב 22/01/2022 18:49

המקורבים לוחצים נתניהו בבית המשפט נתניהו בבית המשפט צילום: Avshalom Sassoni/POOL

יו"ר האופוזיציה, חבר הכנסת בנימין נתניהו, והפרקליטות מתכוונים ללכת לבית המשפט המחוזי בירושלים בבקשה ללכת להליך גישור פלילי בתיקיו של הראשון, כך על פי דיווח ב"חדשות 12".

התוכנית של נתניהו והפרקליטות ללכת לגישור פלילי היא בעקבות העובדה שהסדר טיעון בין ראש הממשלה לשעבר ליועמ"ש נראה רחוק, ובעוד ימים אחדים מנדלבליט יסיים את תפקידו.

מה שעוד מרחיק את הצדדים ללכת לעסקה, הוא ייעוץ לאחרונה של מקורביו של ראש הממשלה לשעבר, בו הם ממליצים לו כי שלא ללכת לעסקת טיעון.

על פי דיווח ב"כאן 11", מקורבים מזהירים את נתניהו כי אם יסכים להסדר - לעולם לא ישוב לכיסא ראש הממשלה, כיוון שהם כנראה מעריכים שהפרקליטות ומנדלבליט לא יסכימו לוותר על הקלון לאור הביקורת הציבורית.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בנימין נתניהו - נבחר רוב הציבור היהודי - צריך לחזור להיות ראש הממשלה. השחיתות היא שאדם עם 6 מנדטים תופס את התפקיד בקואליציית שנאה ולא שנתניהו קיבל סיגרים.. שיהיה לו לבריאות  (ל”ת)

    ד.

;