1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

מלא במזוזות: כך הוחזר התיק הגנוב לבעליו

תיק אישי מלא מזוזות ופלאפון הוחזר לבעליו, לאחר שהחשוד בגניבה להחזיר את הפלאפון תמורת סכום כסף | שוטרים שהגיעו למקום זיהו במהירות את הסיטואציה וביצעו מארב יזום לחשוד | כעבור זמן מה, חזר החשוד לעבר הקורבן, בשלב זה יצאו השוטרים ופתחו במרדף אחריו ובסיומו נעצר 

צביקה סגל, כ"ב שבט תשפ"ב 24/01/2022 18:57
תגיות:

מארב מתוכנן התיק הגנוב התיק הגנוב צילום: דוברות המשטרה

בשעות הצהריים (שני) התקבל במשטרה דיווח מאזרח שנסע בציר 60 בין מחסום חיזמה לכיכר אדם. האזרח דיווח על כך שבסמוך לכניסה לחיזמה, כשהוא עומד בצד הדרך, ניגש החשוד לחלון רכבו וגנב דרכו תיק אישי מלא מזוזות ופלאפון.

החשוד נמלט לכיוון הכפר חיזמה והקורבן עצר בצד הדרך בכדי לדווח למשטרה. בעודו ממתין להגעת הניידת, שב החשוד, ניגש לקורבן והודיע לו כי הוא מוכן להחזיר לו את הפלאפון שלו תמורת סכום כסף, הקורבן הסכים במטרה למשוך זמן והחשוד הלך חזרה לכפר.

שוטרי הסיור אשר הגיעו למקום זיהו במהירות את הסיטואציה וביצעו מארב יזום לחשוד. כעבור זמן מה, חזר החשוד לעבר הקורבן, בשלב זה יצאו השוטרים ופתחו במרדף אחריו כאשר בסיומו נעצר החשוד.

השוטרים ביצעו תשאול במקום והחשוד הוביל אותם למקום בו השאיר את החפצים הגנובים. משם הובילו את החשוד כשהוא עצור, לחקירה בתחנת המשטרה והשיבו את החפצים הגנובים למתלונן.

"המשטרה תמשיך כל העת בפעילות כנגד עבירות רכוש הפוגעות בביטחון האזרח תוך שילוב כוחות מקצועיים ופעולות חקירה, לרבות שימוש ביכולות ואמצעים העומדים לרשותה, ותפעל לאיתור אותם עבריינים ומיצוי הדין עמם", נמסר מהמשטרה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מקרה נדיר  (ל”ת)


;