י"ד סיון התשפ"ד
20.06.2024
כ-50,000 ש"ח בחודש

אם לשמונה נעצרה: חשד שסיממה את בנותיה והוציאה כספים מהביטוח הלאומי

אם חשודה כי נתנה חומרי טשטוש לבנותיה הקטינות, במטרה לקבל קצבאות נכות ושירותים מיוחדים מהביטוח הלאומי | החשד: הציגה מצג שווא בפני הוועדות של הביטוח הלאומי בנוגע לכל שמונת ילדיה, תוך טענות שונות בדבר היותם בעלי צרכים מיוחדים

אם לשמונה נעצרה: חשד שסיממה את בנותיה והוציאה כספים מהביטוח הלאומי
ילדות צילום: אביר סולטן, פלאש 90

צוות חקירה מיוחד של המשטרה וחוקרי הביטוח הלאומי עצרו הבוקר (ראשון) בתום חקירה סמויה, תושבת נתניה בחשד לעבירות הונאה, מרמה והתעללות בחסרי ישע, ע"י מתן חומרי טשטוש לבנותיה הקטינות, במטרה לקבל קצבאות נכות ושירותים מיוחדים מהביטוח הלאומי.

חוקרי אגף החקירות של הביטוח הלאומי פתחו לאחרונה בחקירה סמויה, עם קבלת מידע מהקהילה, בדבר חשד כי תושבת העיר נותנת עפ"י החשד לבנותיה, בנות 6 ו–7, חומרים שונים על מנת לטשטש אותן בבואן לוועדות הרפואיות, במטרה להונות ולקבל קצבאות נכות ותקציבי עתק לשירותים מיוחדים.

בהתאם לחשדות החמורים, הוקם צוות חקירה מיוחד (צח"מ) המשותף לאגף החקירות בביטוח הלאומי וחוקרי המשטרה בתחנת נתניה, אשר חקרו במישור הסמוי את את החשד לפגיעה בחסרי ישע, כאשר עם התפתחות החקירה עלה חשד בדבר יצירת מצג שווא של האם בפני הוועדות של הביטוח הלאומי, הנוגעים לכל שמונת ילדיה, תוך טענות שונות בדבר היותם בעלי צרכים מיוחדים, שעה שהם בריאים לחלוטין, כאמור במטרה לקבל קצבאות במרמה הנאמדים בכ–50,000 ש"ח כל חודש.

בתוך כך, חוקרי המשטרה בתחנת נתניה עצרו הבוקר את החשודה, לצד חיפוש ותפיסת מסמכים רפואיים שונים וחומרים שהועברו להמשך מיצוי ראיות. בנוסף , גורמי רווחה עורבו לטובת טיפול בכלל הילדים, ותשאול הקטינים ע"י חוקר מוסמך מטעמם.

בכוונת המשטרה להביא את החשודה מחר, לדיון בבימ"ש השלום בפתח תקוה, בבקשה להאריך את מעצרה בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה.

סמים הביטוח הלאומי הוצאת כספים במרמה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד