ז' סיון התשפ"ד
13.06.2024
יוביל לתמיכה בבנט?

הסערה ב'ישראל היום': זהו העורך החדש

אחרי שהחלו להטות את הקו נגד נתניהו, בעיתון 'ישראל היום' מודיעים היום על מינוי עורך ראשי חדש, עמר לחמנוביץ - במקום בועז ביסמוט. מרים אדלסון: "משוכנעת שהוא יבסס וירחיב את מעמדו של 'ישראל היום' כעיתון ציוני גאה" 

הסערה ב'ישראל היום': זהו העורך החדש
עמר לחמנוביץ צילום: עמי שומן

מו"ל 'ישראל היום' והנהלת העיתון הודיעו הערב (רביעי) על מינויו של עמר לחמנוביץ, עורך המוסף הפוליטי של העיתון. מינויו מגיע בזמן שבו נראה כי העיתון משנה את קו התמיכה בנתניהו.

לחמנוביץ, בן ה-42, ששימש בחודש האחרון מ"מ העורך הראשי של העיתון, נמנה עם הגרעין המייסד של 'ישראל היום' בשנת 2007, ומאז כיהן בעיתון בשלל תפקידי עריכה בכירים, ובהם כעורך המוסף הפוליטי-אקטואלי 'ישראל השבוע' וכעורך מדור הספרים.

הוא מונה לתפקיד כמה שבועות לאחר שדווח כי בעיתון החליטו לשנות קו, ולהפסיק את התמיכה הישירה בראש הממשלה לשעבר נתניהו. הוא יחליף את בועז ביסמוט, תומך נלהב של נתניהו.

לחמנוביץ. צילום: עמי שומן.

עמר לחמנוביץ, עורך ראשי של 'ישראל היום' אומר עם מינויו הקבוע: "אני מודה לד"ר מרים אדלסון, מו"ל 'ישראל היום', ולמשפחת אדלסון כולה על האמון שהם נותנים בי ועל ההזדמנות שניתנה לי להתייצב בראש מערכת העיתון המוביל במדינה 'ישראל היום' ימשיך לקבוע סדר יום עיתונאי לאומי אמין ובלתי מתפשר".

ד"ר מרים אדלסון, מו"ל 'ישראל היום' מסרה: "עמר לחמנוביץ צמח ב'ישראל היום' מיום הקמתו, ובעשור האחרון עמד בראש המוסף הפוליטי-אקטואלי 'ישראל השבוע'. אני שמחה שהוא יעמוד מעתה בראש המערכת כולה, ומשוכנעת שהוא יבסס וירחיב את מעמדו של 'ישראל היום' כעיתון ציוני גאה, ואף יוביל אותו ליעדים חדשים".

לאור הפסקת התמיכה בנתניהו, אתמול דווח כי בליכוד מתכננים נקמה בדמות הצעת חוק חדשה, שקובעת כי יופסק לאלתר הפרסום הממשלתי בעיתונות הכתובה, במטרה לפגוע בעיתון 'ישראל היום' ששינה צד פוליטי לאחרונה.

ישראל היום עורך ראשי בועז ביסמוט

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד