י"ד סיון התשפ"ד
20.06.2024
בני המשפחה מודאגים

מוישי נפצע בפיגוע אבנים - ונעדר כמעט חודש: "הרגשה נוראית"

כשנה עברה מאז מוישי קליינרמן בן ה-16 נפצע בפיגוע אבנים בכפר כיפל חארס הסמוך לאריאל, מה שגרם לצלקת במצחו | לפני כשלושה שבועות הוא עזב את ביתו - ומאז נעלמו עקבותיו | אמו גיטה ל'בחדרי חרדים': "אנחנו לא יודעים איפה הילד נמצא, זו הרגשה נוראית של חוסר וודאות"

מוישי נפצע בפיגוע אבנים - ונעדר כמעט חודש: "הרגשה נוראית"
חרדים בכיפל חארס, מוישי קליינרמן צילום: Yaakov Naumi/Flash90

כמעט חודש ימים שמוישי קליינרמן, נער בן 16 ממודיעין עילית, נעדר מביתו. לבני משפחתו המודאגים אין קצה חוט היכן הוא עשוי להימצא. המשטרה עורכת חיפושים ברחבי הארץ אך לפי שעה לא נרשמה התקדמות משמעותית.

כשיצא מהבית לפני כשלושה שבועות, מוישי לא עדכן את בני משפחתו לאן פניו מועדות. כעת המשפחה מתחננת: עזרו לנו למצוא אותו. "אנחנו לא יודעים איפה הילד נמצא, זו הרגשה נוראית של חוסר וודאות", אומרת אמו המודאגת בשיחה עם 'בחדרי חרדים'.

האם, גיטה, מספרת על מתח רב וחוסר אונים אל מול המצב. "כל הזמן מתקשרים אנשים שחושבים שראו אותו. שולחים לנו סרטונים. כל טלפון או דפיקה בדלת אנחנו קופצים. אנחנו לא יכולים לצאת מהבית. איך אפשר להיכנס ככה לחג בחירות", היא אומרת.

לפני כשנה נפצע קליינרמן בפיגוע אבנים, בעת שנכנס לכפר הפלסטיני כיפל חארס הסמוך לאריאל, בו קבור יהושע בן נון. "הוא נפגע בפעולת איבה", אומרת האם, "פלסטיני השליך בלוק שפגע לו בראש. בעקבות המקרה הוא אושפז כשבועיים בבית החולים ומאז הוא נעשה מאוד סוער". לדברי האם, בעקבות הפיגוע נאלץ מוישי לעבור 14 תפרים בראש, מה שגרם לצלקת משמעותית במצחו.

בימים האחרונים פנתה המשטרה שוב ושוב לציבור הרחב, בבקשה לפקוח עין ולסייע בחיפושים. לפי המשטרה, קלינרמן נראה לאחרונה בתאריך 25.3.23 באזור מירון, אך מאז נעלמו עקבותיו. תיאורו, כפי שפרסמה המשטרה: מבנה גוף רזה, שיער כהה עם פאות, עיניים כהות מרכיב משקפי ראיה. תיאור לבושו: לבש חולצה לבנה ומכנס בצבע כהה.

מהמשטרה נמסר: "כל היודע דבר אודות מקום הימצאו או שעשוי לסייע באיתורו, מתבקש להתקשר למשטרת ישראל תחנת מודיעין עילית בטלפון 086447200, או למוקד 100 של המשטרה".

אולי עוד אפשר להציל את מוישי • קרן מיוחדת נפתחה לסיוע בחיפושים - לתרומות>>>

מודיעין עילית נעדר כיפל חארס מוישי קליינרמן

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 9 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד