1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

אחיו של פילבר והפרשן התעמתו: "חנפן קטן"

העיתונאי ברוך קרא נתן פרשנות כי הדיון שנערך היום במשפט נתניהו הוא פלירטוט של עד המדינה שלמה פילבר עם ההגנה. אחיו של העד תקף את קרא על כך שכלל לא נכח בדיון בבית המשפט: "הוא לא יודע מה שאלו ומה ענו"

מאיר שלםט' אייר תשפ"ב 10/05/2022 23:34

"אין לו מושג על מה הוא מדבר" ברוך קרא/שלמה פילבר ברוך קרא/שלמה פילבר צילום: משה שי/מרים אלסטר, פלאש 90

אחיו של עד המדינה שלמה פילבר ועיתונאי חדשות 13, ברוך קרא, התעמתו לאחר הדיון היום (שלישי) בבית המשפט בירושלים במשפטו של בנימין נתניהו.

קרא פרשן את עדותו של פילבר וטען ש"מה שהיה היום בירושלים הוא המשכו הצפוי של הפלרטוט העמוק של פילבר עם ההגנה, אבל אנחנו עדיין בפריפריה של הסיפור".

"עוד לא הגענו למנה העיקרית: האם פילבר יגיד מחר: בדיתי את פגישת ההנחיה מלבי, או אולי שהפגישה התקיימה בכלל אחרי פגישתו עם אלוביץ׳? ואולי פשוט יעמוד על מה שאמר בעדותו הראשית?".

עמיחי פילבר, אחיו של העד, כנראה לא אהב את הפרשנות ועקץ: "גילוי נאות: ברוכי קרא לא היה היום בבית המשפט. הוא לא צפה בוידאו של החקירה, הוא לא יודע מה שאלו ומה ענו בבית המשפט. ואין לו באמת מושג על מה שהוא מדבר".

קרא השיב, "חנפן קטן. האם את הציוץ הזה צירפת לכל מי שחיווה דעתו על הדיון היום מבלי שהיה שם? אכן לא הייתי הבוקר בשל עניין רפואי, ועקבתי אחרי כל הדיווחים של עמיתיי המעולים משלל המדיות (שמאל וימין)".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אם השופטים היו הוגנים, היו צריכים כבר מזמן להעיף את הפרקליטות עם התיק ביחד מכל המדרגות  

    חיים

  2. שמאלן עלוב  

    בנצי

;