1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

ילדים אובדים, מים והטענת פלאפונים: בזק"א נערכים לל"ג בעומר

בארגון זק"א משלימים בימים אלו את ההיערכות למבצע ל"ג בעומר במירון תשפ"ב. פעילות זק"א במוקד מירון מיום שלישי בבוקר ועד מוצאי שבת, בפיקודו של מפקד זק"א צפון ורב משטרת ישראל מחוז צפון וחוף, הרב אנשל פרידמן

מאיר גלבועי"א אייר תשפ"ב 12/05/2022 18:21

בשת"פ עם המשטרה היערכות זק"א לל"ג בעומר היערכות זק"א לל"ג בעומר צילום: דוברות זק"א

ההכנות להילולת הרשב"י במירון בעיצומן, וגם בארגון זק"א שוקדים בימים האחרונים על ההכנות האחרונות להפעלת מוקד זק"א במירון. כבכל שנה יפעיל הארגון מוקד ייחודי לאיתור נעדרים וילדים אובדים. המוקד יפעל בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל בכל ימי ל"ג בעומר ויסייע להמוני המתפללים לאתר את ילדיהם שאבדו. בחיוג ישיר מכל טלפון למספר: 1220. המוקד ממוקם במרכז מעלה ההר במתחם זק״א.

בנוסף לפעילות המוקד לאיתור ילדים אובדים, מתנדבי הארגון יחלקו עשרות אלפי בקבוקי מים קרים, ובצמוד למוקד יוקם מתחם להטענת מכשירים ניידים ומתחם השבת אבדה וגם נגררת מים קרים לאלפי העולים.

פעילות זק"א במוקד מירון מיום שלישי בבוקר ועד מוצאי שבת, בפיקודו של מפקד זק"א צפון ורב משטרת ישראל מחוז צפון וחוף, הרב אנשל פרידמן.

בצד של המניעה ימשיך גם השנה ארגון זק"א ברעיון היצירתי שהתחיל לפני כמה שנים, במסגרתו יחולקו במוקד זק"א בציר העלייה המרכזי לציונו של הרשב"י, עשרות אלפי 'תגי זיהוי' אשר יוצמדו לידי הילדים העולים מירונה, כאשר על התג מופיעים פרטי הילד וכתובת מגוריו עם מספר טלפון של מלוויו הנמצאים במירון. כדי להקל על איתור מהיר של ההורים. רעיון יצירתי שהוכח כמוצלח ביותר באיתור ילדים אובדים ובהקניית שקט להורים,

חיים וינגרטן ראש אג"מ זק"א: "כמדי שנה ארגון זק"א יפעיל את מוקד החירום בתיאום כלל כוחות הפועלים בהר בימי ל"ג בעומר, עשרות רבות של מתנדבים יעבדו במשמרות לאורך כל ימי ההילולא במגוון של שירותים לטובת מאות האלפים העולים מירונה, בתקווה שהימים האלו יעברו בשלום ללא תקלה או פגע".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שיעבור בשלום ובשמחה אמיתית בזכות רשבי הקדוש שהכל יעבור בשלום ברחמים  (ל”ת)


    • מקווה שרשבי הקדוש יגן עליכם קצת יותר טוב משנה שעברה .. כנראה ששנה שעברה הלך לישון ושכח להגן עליכם (ל”ת)

      החסיד הטהור

;