1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

חמאס יגיב? בן גביר הודיע: עולה להר הבית

חבר הכנסת איתמר בן גביר הודיע לקצין הכנסת כי הוא עולה להר הבית ביום ירושלים בעוד שבוע, וזאת על רקע איומי חמאס: "איומים של האויב לא ירתיעו אותנו להגיע למקום הכי קדוש לעם היהודי", אומר חבר הכנסת

מאיר שלםכ"א אייר תשפ"ב 22/05/2022 21:24

"איומים של האויב לא ירתיעו" איתמר בן גביר איתמר בן גביר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

על רקע איומי החמאס שפרסם הודעת אזהרה נגד ישראל מקיום צעדת הדגלים ומהעלייה להר הבית, הודיע יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ איתמר בן גביר לקצין הכנסת ניצב יובל חן כי בכוונתו לעלות להר הבית ביום ירושלים. 

הח"כ מתכוון לעלות להר בעוד שבוע, מה שעלול להביא להסלמה מצד חמאס וארגוני הטרור בעזה. לדברי בן גביר: "איומים של האויב לא ירתיעו אותנו להגיע למקום הכי קדוש לעם היהודי, להיפך רק נתחזק ונגיע לממש את הריבונות של מדינת ישראל בירושלים".

"אני מקווה שביום ירושלים ישראל תוריד את הניה בסיכול ממוקד ותרים את דגל ישראל לראש התורן", הוסיף.

מוקדם יותר הזהיר מנהיג חמאס, איסמעיל הנייה את ישראל מקיום צעדת הדגלים ומהעלייה להר הבית ביום ירושלים. "אני רוצה להגיד בבירור, אני מזהיר את האויב מביצוע פשעים וצעדים שכאלה. העם הפלסטיני וההתנגדות בירושלים ובגדה בפרט לא תתיר ולא תקבל מעבר של הבלים יהודיים תלמודיים כאלה". עוד אמר הניה: "אני קורא לבני עמנו הפלסטיני להיות במוכנות מלאה לשמור על אל-אקצא ולא להתיר התפרעות של יהודים בתוך מסגד אל-אקצה".

גם בכיר החמאס, מושיר אלמצרי, איים; "על האויב הציוני ללמוד מלקחי העבר, ולהבין שהקרבת קורבנות או הרמת דגלים בחצרות מסגד אל-אקצא משמעותם שחיטת עתידם המדיני, ושאת הדגלים האלה תוריד ההתנגדות בטיליה אם לא יורידו אותם אנשינו ברגליהם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בן זבי אייר  


 2. בנט לא משלנו !!!!!!!!!!!!!!!! המדינה תגיש ערר לבית המשפט המחוזי ?????????????? המדינה משלנו ?????????????????????  

  בנט לא משלנו !!!!!!!!!!

 3. למה לחמם אותם יותר זה מסוכן, בשנה שעברה אחרי מעשיו של בן גביר החלה מלחמה עם עזה ושומר חומות בה נהרגו יהודים, חבל, אי אפשר למגר את הערבים בכח, זה דמיון מופרך, ומשכך אין לנו אלא כמבוגרים וחכמים ומאמינם שאנו אכן עדיין בחשכת גלות ישמעל בשילוב הערב רב( לאו דוקא בנט,הרפורמי, אלא גם ביבי המומר שמחלל שבת וכופר בד',) ועד שד' יגאלנו אנו צריכים להתנהל בחכמה ולדעת לפעמים שבשביל חיי אדם צריך להוריד הראש, ולא לעבור על כרת לדעת כל הרבנים , חבל חבל חבל  (ל”ת)


 4. הר הבית  


 5. אשריך רבי איתמר בן גביר  


 6. והיכן דעת תורה?  


 7. בן גביר פושע מתגרה האומות ומפקיר דם יהודי סוג של מחבל  (ל”ת)


;