כ' סיון התשפ"ד
26.06.2024
לקראת סגירת המוקדים

השיחה המפתיעה שקיבלו בהנהלת הכנסת האורחים ברשב"י

שבועות לקראת סגירת מוקדי הגרלת הענק שייערכו בהכנסת אורחים רשב"י, ובמוקדי ההנהלה נכנסה שיחה מרגשת מאברך צעיר שהשיג משכנתא בתוך ימים ספורים לאחר שרכש כרטיס הגרלה • האברך סיפר כי במשך חודשים ארוכים הוא ניסה להוציא משכנתא מהבנק ללא הצלחה אך אז הכל התהפך

השיחה המפתיעה שקיבלו בהנהלת הכנסת האורחים ברשב"י
ציון הרשב"י צילום: David Cohen/Flash90

תכונת שיא נרשמת ממש בימים אלה בהנהלת הכנסת אורחים רשב"י שבראשות הרב פרלמוטר והרב קרליבך לקראת הגרלת הענק שתיערך בסוף החודש הקרוב בין כל אותם אלה שיירתמו כבר כעת למען המשך קיום הכנסת האורחים שדואגת במהלך השנה כולה לרווחתן של רבבות העולים להר מירון לפקוד את ציון קודשו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי.

לחצו כאן ותהיו שותפים במצווה חשובה ובהגרלת ענק>>>

במשך השנה כולה, יום יום ושעה שעה, רבבות המתפללים הפוקדים את ציון קודשו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, זוכים לקבלת פנים חמה, כזו שגורמת להם לאנחת רווחה רגע לפני שהם נכנסים להעתיר בתפילה ובתחנונים בציון המקודש. ללא ספק, אין אדם שלא מכיר את הכנסת אורחים רשב"י שבראשות הרב פרלמוטר והרב קרליבך, מקום אשר פתוח בכל יום מימות השנה, מקום אשר מעולם לא אמר ליהודי "לא".

במשך שנים רבות המקום הפך לאבן שואבת, המוני המתפללים נוהגים להגיע למתחם הכנסת האורחים שם הם משביעים את רבעונם ונחים קמעא בטרם הם ישפכו שיח בחצר המלך. המקום אשר ימשיך לפעול גם במהלך השנה הקרובה זקוק לנו בכדי שהוא יוכל להמשיך במלאכת הקודש.

רבים מספרים על סיפורי מופת וישועה לאחר שהם פתחו את כיסם ואת ליבם למען מטרה חשובה זו. והרי זו לא סתם צדקה, זו צדקה מהודרת שמאכילה רבבות אנשים, נשים וטף בכל יום מימות השנה אשר מגיעים להשתטח על ציון קודשו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי.

רק במהלך היממה האחרונה נכנסה שיחה מפתיעה להנהלת הכנסת אורחים רשב"י, כאשר מעבר לקו עמד אברך נרגש שסיפר כי במשך חודשים ארוכים הוא מנסה להוציא משכנתא מהבנק אך ללא הצלחה. לדבריו, "הכנסותיי נמוכות מה שגרם לכך שהבנק לא אישר את המשכנתא". האברך המשיך וסיפר כי לפני ימים ספורים הוא רכש כרטיס הגרלה ותמך במפעלות החסד הסמוכים לציון הרשב"י במירון ואז להפתעתו בתוך ימים ספורים הוא קיבל את האישור המיוחל מהבנק, "כנגד כל התחזיות".

יצוין בהכנסת אורחים רשב"י יערכו הגרלת ענק בקרב כל אותם אלה שיירתמו למען המשך קיום הפעילות המבורכת. בהגרלה חסרת התקדים ניתן למצוא במקום הראשון רכב מנהלים יוקרתי מחברת "ניסן" סנטרה 2022. בנוסף יוגרלו פרסי ענק, כמו לדוגמא: 20,000 שקל לקניות ברשת "יש חסד", כרטיס אשראי טעון באלפי שקלים, צימר לשבת בצפון, אלפי שקלים לקנייה ברשת "הצורפים" ועוד פרסים שווי ערך שאסור לכם לפספס.

לחצו כאן ותהיו שותפים במצווה חשובה ובהגרלת ענק>>>

הכנסת אורחים קבר רשבי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד