1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

חיפושים נרחבים באזור מירון אחרי מוישי קליינרמן: "הילד של כולנו"

היעדרותו של מוישי קליינרמן: מבצע חיפושים נרחב, בהשתתפות מאות שוטרים ומתנדבים, נפתח הבוקר באזור הר מירון | רב המשטרה בחפ"ק החיפושים: "מוישי הילד של כולנו, עושים מאמצים כדי להשיב אותו הביתה"

אבי גדלוביץ'כ"ג סיון תשפ"ב 22/06/2022 11:56

שלושה חודשים להיעדרותו החיפושים במירון החיפושים במירון צילום: דוברות המשטרה , יכ"ל

מתנדבים רבים מכלל ארגוני החירום וההצלה יצאו היום (רביעי), החל משעות הבוקר המוקדמות, למבצע חיפושים נרחב אחר הנער מוישי קליינרמן - שנעדר מביתו מזה 88 ימים. החיפושים מתרכזים ביערות ובשטחים הפתוחים שבאזור מירון, שם נראה קליינרמן בפעם האחרונה.

בחיפושים משתתפים מאות שוטרים, יחידת הכלבנים לישראל, יחידות חילוץ, פרשים, מסוקים, רחפנים ומתנדבים אזרחיים. החיפושים מתבצעים על בסיס תצלומי אוויר שמהם נגזרו תאי שטח לחיפוש.

• החיפושים אחר הנער מוישי קליינמרן

רב המשטרה, נצ"מ הרב רמי ברכיהו, שהגיע לחפ"ק המשטרה כדי לעקוב מקרוב אחר החיפושים, אמר כי הארגון עושה הכל על מנת להשיב מוישי הביתה. "אנחנו ממשיכים הבוקר את החיפושים אחר מוישי, שהוא הילד של כולנו", אמר הרב ברכיהו. "משטרת ישראל עושה מאמצים כדי להביא את מוישי בריא ושלם לביתו".

כפי שדווח ב'בחדרי חרדים', המשטרה הגבירה באופן משמעותי את החיפושים אחר מוישי קליינרמן, תושב מודיעין עילית. לפי שעה טרם קיים קצה חוט בנוגע למקום הימצאו ובמשטרה בודקים את כל כיווני החקירה.


מוישי קליינרמן

המשטרה הודיעה בשבוע שעבר כי בהמשך למאמצי משטרת ישראל בחיפוש אחר מוישי קליינרמן, ובהמשך להערכות מצב תכופות שמקיימים במשטרה אודות היעדרותו, שוחח המפכ"ל עם ראש אח"מ שמינה צוות חקירה מיוחד ביל"פ (היחידה לחקירת פשעים) שומרון , ולצידו יפעלו צוותי חקירה של אגף החקירות והמודיעין בכדי להתחקות אחר עקבותיו של מוישי.

אולי עוד אפשר להציל את מוישי • קרן מיוחדת נפתחה לסיוע בחיפושים - לתרומות>>>

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. נזכרים רק אירי 88 ימים להתחיל  

    RJK

  2. וואו, עצוב  

    יהודית

  3. אני מאשים את החכי"ם החרדים בהתעלמות 80 יום איפה הייתם ??? עכשיו תרוצו לתמונות עם האמא ור' גרשון , בושה  (ל”ת)


  4. שמו לתפילה: אברהם משה בן גיטל. האבא מבקש להתפלל שיחזור בריא ושלם  


;