1. עמוד הבית
 2. בריאות
 3. חדשות בריאות

טרגדיה באלעד: הפעוטה שרה מזרחי ע"ה נשכחה ברכב ונפטרה

טרגדיה: למרות המאמצים להציל את חייה, נאלצו הרופאים בבית החולים שניידר בפתח תקווה לקבוע את מותה של שרה מזרחי ע"ה, בת 4 חודשים, שנשכחה ברכב באלעד ואותרה ללא הכרה | מסע הלווייתה יערך היום בשעה 16:30 אחה"צ והיא תיטמן בבית העלמין ירקון בפ"ת

אבי גדלוביץ'א' תמוז תשפ"ב 30/06/2022 13:51

למרות מאמצי ההחייאה כוחות ההצלה בזירה כוחות ההצלה בזירה צילום: תיעוד מבצעי מד"א

טרגדיה קשה: בבית החולים שניידר בפתח תקווה נפטרה הפעוטה שרה מזרחי ע"ה, בת הרב מאיר מזרחי, מאברכי מוסדות רב פעלים של הרב אברג'ל באלעד, שאותרה בצהריים (חמישי) ברכב בעיר אלעד, ככל הנראה לאחר שנשכחה בו בחום הכבד למשך זמן ממושך.

בהודעת בית החולים נאמר כי התינוקת שהועברה למחלקה לרפואה דחופה, הגיעה ללא סימני חיים, לאחר שנמצאה ברכב. "לצערנו, למרות מאמצי הצוותים הרפואיים, הם נאלצו לקבוע את מותה. אנו משתתפים בצערה של המשפחה", מסר בית החולים.

הפעוטה אותרה ע"י עוברי אורח כשהיא ללא הכרה בתוך רכב סגור ברחוב רש"י בעיר. אזרחים שחלפו במקום הוציאו אותה והעבירו ליד כוחות בהמשך היא פונתה לבית החולים שניידר בפתח, תוך כדי מאמצים להציל את חייה, אך שם כאמור נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

שלום דוד חובש איחוד הצלה מסר: "כשהגעתי לזירה נמסר לנו מעוברי אורח כי הפעוטה ששהתה ברכב זמן ממושך (ובעקבות כך איבדה את הכרתה) הוכנסה לבית כנסת בסמוך שם בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה ביצענו בה פעולות החייאה. לאחר מכן היא פונתה תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים שניידר".

בארגון 'איחוד הצלה' שבים וקוראים לא להשאיר ילדים בכלי רכב ללא השגחה אפילו לא לרגע. זהירות ונקיטה בכללי הבטיחות תימנע אסונות מיותרים.

חובשי רפואת חירום במד"א יהודה פוריס ויונתן דדון סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה סביב הרכב. הביאו אלינו תינוקת שהייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה וחמה מאוד למגע לאחר ששהתה זמן ממושך ברכב סגור. מיד התחלנו לבצע בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות תוך כדי שאנחנו מקררים אותה. הכנסנו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבה קריטי"

בחסדי שמיים המשטרה שחררה את הגופה לקבורה, בפעילות נמרצת של רב ביה"ח שניידר הרב אשר ליבי והנהלת ח"ק ת"א ומתנדבי זק"א ת"א. 

הלווייתה תתקיים בשעה 16:30 בבית העלמין ירקון, שם תיטמן.

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים.

מעוניינים לשתף אותנו בעדכון מעניין הנוגע לבריאות/קורונה? שלחו אלינו למייל [email protected]הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הסיבה  

  מויישי

  • אל תשפוט.... 


  • טפשות 


  • קללתם אומנותם 


  • אתה מויש קוקו עם קוקו. אפילו אם יאשפזו אותך ואת ליברמן המצב שלכם אבוד.  (ל”ת)


  • תתחדש על המינוי 

   חני

  • מעניין שאתה יודע לחשב חשבונות שמיים (ל”ת)

   מויישי הגאון

 2. בקשה לכל עוברי האורח. להסתכל בכל רכב חונה  (ל”ת)


 3. האבא הלך להתפלל ....  (ל”ת)

  בושה

 4. איזה כאב  

  חנטריש

 5. מיליון פעם הוסבר שבגלל הסחת דעת בא השכחה וזה יכול לקרות לכולם במצב מסוים ושזה קל מאד למנוע בכל עזר קוגניטיבי אבל מה לעשות שהגאווה לי לא יקרא כי אני שולט על המוח שלי, עד שגם הגיע עלי .  (ל”ת)


;