1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

לפיד בישיבת ממשלה ראשונה בהנהגתו: "אנהל ממשלה כאילו אין בחירות"

ישיבת ממשלה ראשונה בראשות הממשלה: רה"מ הטרי, יאיר לפיד, פתח הבוקר את ישיבת הממשלה השבועית, לראשונה בכס ראש הממשלה | בדבריו התייחס למטרות הממשלה העומדות על הפרק, לאיומים הביטחוניים על ישראל ולאתגרים בנושאי החינוך, בתי החולים ועוד | צפו בתיעוד

ארי קלמןד' תמוז תשפ"ב 03/07/2022 11:26

מסמן מטרה לחודשים הקרובים לפיד בישיבת הממשלה לפיד בישיבת הממשלה צילום: ישי ירושלמי

יאיר לפיד ניהל הבוקר (ראשון) את ישיבת הממשלה הראשונה בראשותו, אחרי שנכנס לתפקיד ביום שישי החולף, לאחר שהכנסת פוזרה ויצאה לבחירות שיתקיימו בעוד 121 יום בתאריך ז׳ בחשוון תשפ״ג.

בפתח ישיבת הממשלה אמר ראש הממשלה לפיד "בחודשים הקרובים המטרה שלנו, של כל השולחן הזה, היא לנהל את הממשלה כאילו אין מערכת בחירות. אזרחי ישראל זכאים לממשלה מתפקדת בכל רגע נתון. זו הציפייה מאיתנו, זו הציפייה שלי מחבריי השרים".

עוד הוסיף "משבר החינוך לא יכול לחכות. תקציבים לבתי חולים אי אפשר לדחות. האיראנים, חמאס והחיזבאללה לא מחכים. אנחנו צריכים לפעול מולם בכל הזירות, בכל רגע נתון, וזה בדיוק מה שנעשה".

ראש הממשלה התייחס לאירוע הביטחוני בליל שבת "צה״ל יירט אתמול, שלושה כלי טייס בלתי מאוישים עוינים שניסו לפגוע בתשתיות ישראליות במים הכלכליים של ישראל. חיזבאללה ממשיך בדרך הטרור ופוגע ביכולת של לבנון להגיע להסכם על הגבול הימי. ישראל תמשיך להגן על עצמה, על אזרחיה ונכסיה".

לפיד חתם "הממשלה הזו תמשיך לפעול לטובת האזרחים בדיוק כפי שעשתה כל השנה האחרונה. אנחנו נביא החלטות, אנחנו נוציא לפועל מהלכים, אנחנו נמשיך לחזק את עוצמתה הכלכלית, המדינית והביטחונית של מדינת ישראל".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ממשלת הדמים ממשיכה להרוג יהודים, לסחוט יהודים ולהביא עלינו אסון ביטחוני, כלכלי ותרבותי...  (ל”ת)


 2. רבש''ע רבש''ע עד מתי יירקו עלינו האזרחים משלמי מיסים עד מתיייייייייי די נמאס בא לי לברוח מהמדינה זו המגעילה פפפווועעע איפה לעזזאל היועץ המשפטי שבזמן ביבי כל שעה ראינו הפרצוף החזירי שלו מקושט בכיפה לטהר השרץ פפפווועעע בנט ולפיד מבטיח לכם עוד תכנסו לכלא לצמיתות. ימח שמכם וזכרכם אמן סלה ועד. נבלות נבזים תת אדם זה מה שאתם אשפה. אין אצלכם כבוד אהבת אדם דרך ארץ נימוסים אחווה יהודית סולידאריות כלוםםם אתם חושךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אתם כחות האופל באמת אבל באמת באמת. פפפפווועעע זבלים שפלים שכמותכם.  


 3. איך לפיד החליק בכזאת קלות לתפקיד רה"מ ?  

  סיגל

 4. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול ...  

  אבו עזיז

 5. נאד נפוח  

  ציוני7

 6. כאילו....  

  כאילו

 7. מטומטם אין לך רוב  (ל”ת)

  ציון

 8. זה ממשלה רק של בחירות ועכשיו גם משקר כמו בנט!!!!  (ל”ת)


 9. לפיד נוכל ועכשיו גם שקרן  (ל”ת)


 10. הוא אנטי מסורת של העם היהודי,  (ל”ת)


 11. גנב עם בנט את הבחירות ועשיו משקר, הוא ראש ממשלה של בחירות בלבד  (ל”ת)


 12. צריך להעיף אותו מיד ולעשות בחירות בלי תעמולת שקרים של מערכות של בחירות.  (ל”ת)


 13. תפילה כחודה של מחט בכוחה יפתח לנו פתח של תשובה כאולם מצד אימא עילאה.  

  לִישׁוּעָתְךָ קִוִּיתִי יְהֹוָה

;