1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. ביטחון

הוריו של מוישי פנו לשר הביטחון: "סימן שאלה גדול שנוגס בנו באכזריות"

100 ימים לאחר היעלמות בנם, פנו היום בני הזוג קליינמרן לשר הביטחון בני גנץ: "פונים אליך כמוצא אחרון בתור האדם שיכול לעזור לנו, גם אתה אבא, ואתה יכול להבין קצת מה שעובר עלינו כהורים" | ההורים, שמואל וגיטי, ביקשו מגנץ שיערב את הצבא: "עזור לנו למצוא את מוישי שלנו"

אבי גדלוביץ'ה' תמוז תשפ"ב 04/07/2022 15:46

100 ימים לאחר שנעדר רב המשטרה עם משפחת קליינרמן רב המשטרה עם משפחת קליינרמן צילום: באדיבות המצלם

הוריו של הנער מוישי קליינרמן, שנעדר מזה מאה ימים, פנו היום (שני) לשר הביטחון בני גנץ, בבקשה שיסייע באיתור בנם. במכתב מגוללים ההורים את שעובר עליהם בתקופת היעדרותו. "חוסר הוודאות פוגע ביכולת שלנו לתפקד נורמלי בבית, לטפל בשבעת ילדינו האחרים, בעבודה, ובלימודים", כתבו ההורים.

לטענת הוריו של מוישי, שמואל וגיטי קליינרמן, הניסיונות לאתרו עד כה נכשלו. "פנינו למשטרה כדי שיעזרו לנו לאתרו, וגם אנו מצדנו עושים מאמצי על בנושא. עד כה כל הניסיונות לאתרו עלו בתוהו", נכתב מכתב לשר הביטחון. "אי אפשר לתאר את הקושי והצער, את הדאגה לחייו כל שניה. אנו חווים כבר 100 יום מתח אין-סופי, סימן שאלה אחד גדול שנוגס בנו באכזריות, רגע אחר רגע".

לדברי ההורים, "המשטרה מעורבת בנושא כבר שלשה וחצי חודשים, ומשום מה לא רואים התפתחות מיוחדת, ואין שום קצה חוט. מדובר פה בחשש לחייו של קטין, אזרח ישראלי, בכל רגע שעובר".

ההורים כתבו לשר הביטחון כי הם מצפים שיפעיל את הצבא בחיפושים אחר מוישי. "אנו פונים אליך כמוצא אחרון בתור האדם שיכול לעזור לנו, גם אתה אבא, ואתה יכול להבין קצת מה שעובר עלינו כהורים, בדאגה יומיומית, שמאיימת להוציא אותנו מדעתנו. חוסר הוודאות פוגע ביכולת שלנו לתפקד נורמלי בבית, לטפל בשבעת ילדינו האחרים, בעבודה, ובלימודים".

אנחנו מתחננים אליך! אתה האחראי על הצבא ועל שירותי הבטחון עזור לנו למצוא את מוישי האהוב שלנו! אין לנו יום ולא לילה! כל רגע קריטי! כידוע אנו מתגוררים ביהודה ושומרון, הריבון כאן הוא הצבא עליו אתה אמון. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה שתיכנס לתמונה ותפעיל את הצבא, תכניס את היחידות לאיתור נעדרים ותעזור לנו למצוא את מוישי שלנו.

"כידוע", מוסיפים ההורים, "מקום היעדרותו במירון - מקום גאוגרפי קשה. נאמר לנו על ידי רבים שלצבא יש יכולות מבצעיות גבוהות לאיתורו כמו: עוקץ/איתן ומרול. אנחנו בטוחים שאם כבודו יפעל, יפעיל ויעשה כל שביכולתו נמצא את מוישי ונחזירו הביתה בהקדם".

יצוין כי בשבוע שעבר חלה התפתחות בחקירת היעלמותו של קליינמרן, וצו איסור פרסום הוטל על הפרשה. במסגרת החקירה נעצר חשוד במעורבות בהיעלמות.

אתמול הגיע מפקד מחוז ש"י במשטרה, ניצב עוזי לוי, לפגישה עם בני משפחת קליינרמן. לוי נועד במשך שעה ארוכה עם הוריו של מוישי. 

מפקד המחוז נמנע מלהשיב לשאלות העיתונאים שהמתינו לו בפתח הבניין בו מתגוררת המשפחה. "כשתהיה בשורה לציבור, אנחנו נודיע", אמר. ניצב עוזי לוי השיב בשלילה לטענות כי למשפחה ישנה ביקורת על קצב החיפושים אחר הנער.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צער גדול  

  דוד

 2. דאגה וכאב מטורף, כל מי שלב יהודי בתוכו מרגיש יחד איתכם  (ל”ת)

  לב יהודי

 3. לבדוק מזוזות  

  בדקו מזוזות?

 4. הנער מוישי בן גיטי  


;