1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

לא החסיר יום אחד במשך 27 שנים וקיבל שקית מתנות

עובד במסעדת 'בורגר קינג' לא החמיץ ולו יום עבודה אחד לאורך 27 שנה מאז החל לעבוד, ובעקבות כך לאחרונה קיבל שקית עם מתנות קטנות. ברשת זעמו על המתנה הצנועה מדי ותרמו מאות אלפי דולרים

מאיר שלםה' תמוז תשפ"ב 04/07/2022 18:05

ברשת ערכו מגבית המבורגר המבורגר צילום: ניסי גולדרייך

זעם ברשתות החברתיות הוביל לגיוס מאות אלפי דולרים עבור עובד מסור שלא החסיר יום אחד מעבודתו במשך 27 שנה, וקיבל בתמורה שקית עם הפתעות קטנות.

קווין פורד, 54, עבד במשך 27 השנים האחרונות כקופאי וטבח במסעדת "בורגר קינג" בלאס וגאס. מנהליו העניקו לו שקית קטנה ובה מספר מתנות צנועות כולל כרטיס לקולנוע, כוס של סטארבקס ומספר ממתקים.

סרטון וידאו שלו מקבל את המתנה הצנועה במיוחד הפך בתוך זמן קצר לוויראלי ברשתות החברתיות, וגולשים רבים הביעו זעם על התמורה הזעומה שקיבל העובד המסור לאחר 27 שנות עבודה בהן לא החמיץ יום אחד.

בנותיו של פורד החליטו להקים דף גיוס תרומות עבורו ושיתפו את הסרטון בו הוא מקבל את "שקית ההפתעות" במתנה, ובתוך זמן קצר הגיעו תרומות מצד 11 אלף גולשים, בסכום שהגיע עד 300 אלף דולר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אני קיבלתי סבון ריח לשירותים , נתתי שנה מלאה ללקוח אחד לילה ובוקר ממש לחיות עם זה. וגם זה לא מהמעסיק, אלא מהלקוחות קיבלתי סבון לשירותים  (ל”ת)


;