ט"ו אייר התשפ"ד
23.05.2024
הוגש כתב אישום

תיעוד: תושב יפו תוקף באלימות אזרחים בתל-אביב

יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א הגישה הבוקר כתב אישום ובקשת מעצר נגד תושב יפו בגין תקיפות אקראיות של אזרחים בת"א | תיעוד

תיעוד: תושב יפו תוקף באלימות אזרחים בתל-אביב
התקיפה בתל אביב צילום: מתוך הסרטון

המשטרה פתחה השבוע בחקירה עם קבלת תלונות בגין תקיפות אקראיות של אזרחים ברח' לילינבלום בת"א. אחד הקורבנות מסר לחוקרי המשטרה כי יצא עם כלבו לטיול ברחוב ולפתע החשוד ניגש אליו, סטר בפניו ואיים עליו שיהרוג אותו כשהוא אוחז בכוח בידו.

דקות ספורות לאחר מכן, החשוד מבחין באזרח יושב ברכב והוא ניגש אליו, דפק על שמשת חלון הרכב ואיים עליו "אתה תיתן לי כסף אם לא אני ירצח אותך וישבור לך את כל האוטו"(הטעויות במקור). בהמשך, החשוד עקר את המגב, היכה באגרופים בחלון ובעט בדלת הנהג, ניפץ באבן את השמשה וגרם לנזק בשווי מאות ₪. החשוד חזר אל הקורבן והיכה בו בעודו יושב ברכב עם האבן שהחזיק בידו וגרם לו לחבלות. הקורבן יצא מהרכב והצמיד את החשוד לרצפה עד להגעת שוטרים למקום.

מהחקירה עולה כי בין החשוד לבין 2 הקורבנות אין היכרות מוקדמת וכי מדובר בתקיפות אקראיות חמורות ללא כל סיבה מוקדמת.

שוטרי תחנת לב ת"א עצרו את החשוד (30, יפו) והוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה, בסיומה נכלא. בדיון שהתקיים בבימ"ש השלום בת"א הוארך מעצרו של החשוד והיום יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א הגישה נגד החשוד כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה, חבלה במזיד ברכב ואיומים. יחד עם כתב האישום, יחידת התביעות בת"א הגישה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תל אביב תקיפה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד