ו' תמוז התשפ"ד
12.07.2024
התיישב ללמוד חברותא

המפכ"ל פתח את 'זמן אלול': "לחזק את הקשר עם החברה החרדית"

במהלך הערב הגיע המפכ"ל קובי שבתאי לישיבות "יקירי ירושלים" ו"באר התלמוד" בבירה | שבתאי: "המשטרה מבקשת לחזק את הקשר עם כל חלקי החברה הישראלית ובוודאי שעם החברה החרדית כולה"

המפכ"ל פתח את 'זמן אלול': "לחזק את הקשר עם החברה החרדית"
המפכ"ל בפתיחת הזמן צילום: דוברות המשטרה

המפכ"ל, רב ניצב יעקב שבתאי פתח הערב (ראשון) את 'זמן אלול' בביקור בישיבת "יקירי ירושלים" ובישיבת "באר התלמוד" בבירה. בביקורו הערב נפגש המפכ"ל עם הגר"י כהן, ראש ישיבת "יקירי ירושלים" ונשיא ישיבת "באר התלמוד", עם הצוות ותלמידי הישיבות.

את המפכ"ל קיבלו צוותי הישיבות שסיפרו על מאפייני הישיבות והלימודים הקדחתניים וההשקעה הגדולה בכל תלמיד ותלמיד. המפכ"ל הצטרף לאחד מתלמידי הישיבה ללימוד בחברותא בסוגיא הנלמדת, שוחח עם התלמידים ואיחל להם שנת לימודים מוצלחת, פוריה ובטוחה.

המפכ\

המפכ"ל אמר בביקורו בישיבות: "היה חשוב לי להגיע לביקור ביום הראשון בו אתם התלמידים חוזרים ללימודים בכדי לומר לכם שמשטרת ישראל מבקשת לחזק את הקשר עם כל חלקי החברה הישראלית ובוודאי שעם החברה החרדית כולה".

"כשוטרים אנו אמונים על ביטחונם של כל אזרחי ישראל וזאת לצד אכיפת החוק ושמירה על הסדר. המשטרה היא של כולם והיא פועלת עבור כולם, בכדי שכולנו נוכל לחיות כאן בשגשוג ובביטחון. אני מברך אתכם לרגל פתיחת שנת הלימודים ומאחל לכם שנת לימודים מוצלחת, פוריה ובטוחה."

זמן אלול פתיחת זמן קובי שבתאי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד