ט' תמוז התשפ"ד
15.07.2024
"מברך על תגובת היועמ"שית"

דרעי לקראת הדיון בבג"ץ: "בוטח בבורא עולם -סומך על בית המשפט העליון"

שעות לפני הדיון הדרמטי בעניינו בבג"צ בסוגיית כשירותו לכהן כשר בממשלה, דרעי מתייחס לסוגייה, מודה ליועמ"שית שאמרה כי מינויו לשר אינו סביר ומשדר אופטימיות. "אני בוטח בבורא עולם, מאמין וסומך על בית המשפט העליון בירושלים שיתכנס מחר בהרכב מורחב של 11 שופטים"

דרעי לקראת הדיון בבג"ץ: "בוטח בבורא עולם -סומך על בית המשפט העליון"
דרעי בבית המשפט צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שעות לפני שבג"ץ יכריעו האם אריה דרעי כשיר לכהן כדר בממשלה, בפוסט בטוויטר מתייחס שר הפנים והבריאות לסוגיה המשפטית ומשדר מסר של אופטימיות.

"ראשית", התייחס דרעי לתשובת היועצת המשפטית לממשלה שקבעה כי יש לפסול אותו מלכהן כשר, וכתב "אני מברך על תגובת היועצת המשפטית לממשלה גלי בהרב מיארה, שהתפרסה על עשרות עמודים, אשר הפריכה את הטענות הכוזבות שנשמעו נגדי בשבועות האחרונים, לפיהן הולכתי שולל את בית המשפט. היועצת המשפטית מאשרת בתשובתה כי מעולם לא התחייבתי לפרוש מהחיים הפוליטיים לצמיתות וכי לא הפרתי את הסדר הטיעון ולא הולכתי שולל את בית משפט השלום בהתפטרותי מהכנסת ה-24".

השר דרעי שידר מסר של אמונה ואופטימיות: "אני בוטח בבורא עולם, מאמין וסומך על בית המשפט העליון בירושלים שיתכנס מחר בהרכב מורחב של 11 שופטים, שישמע את קולם של למעלה מ-2 מיליון אזרחי ישראל ובכללם 400 אלף מצביעי ש"ס שרוצים לראות אותי שר בממשלת ישראל".

עוד כתב דרעי "אני סמוך ובטוח שבית המשפט העליון יאפשר לי להמשיך ולפעול לצמצום הפערים בחברה וישים קץ למסע הרדיפה כנגדי וכנגד בני משפחתי שנמשך כבר למעלה מ-6 שנים. שנים מייסרות של חקירות קשות שלי ושל קרובי משפחתי, שנים של חשדות כבדים כנגדי שכדברי היועץ המשפטי לשעבר ד"ר אביחי מנדבליט, "ההר לא הוליד אפילו עכברון", כך דרעי

גלי בהרב מיארה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד