כ"א אייר התשפ"ד
29.05.2024

באיומי סכין: כתב אישום נגד צעירים ששדו נהג מונית

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד שני צעירים לאחר שהיו מעורבים בשוד נהג מונית באמצעות איומי סכין

באיומי סכין: כתב אישום נגד צעירים ששדו נהג מונית
מונית. אילוסטרציה צילום: קובי עוזיאלי

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום לבית משפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד נתאי משה בן 23 וסייף אבו עמר בן 24, תושבי ראשון לציון ומבשרת ציון, וזאת לאחר שהיו מעורבים בשוד נהג מונית באמצעות איומי סכין.

 על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד הדס עמיר, בעת שהנאשמים שהו בדירה יחדיו, העלה אחד הנאשמים את הרעיון לפיו ישדדו נהג מונית באמצעות סכין וייקחו את כספו. אחד הנאשמים הזמין מונית באמצעות אפליקציית "גט טקסי", והנאשם השני עלה על המונית ונסע עם המתלונן בין מספר יעדים במטרה למשוך זמן לקראת השוד המתוכנן.

במהלך הנסיעה, וכדי להפחיד את נהג המונית, סיפר הנאשם על קרבתו למשפחות פשע ואודות עברו הפלילי. במהלך הנסיעה ליעד האחרון, ביקש הנאשם מנהג המונית לרדת לצד הדרך. משעצרו, ירד הנאשם מהמונית, פתח את דלת הנהג, הוציא מכיסו סכין יפנית וכיוון אותה לעבר המתלונן. 

את, תוך הוראה לדומם את מנוע המכונית והעברת כל הכסף שברשותו, אחרת ירצח אותו. לאחר שהמתלונן, שחשש לחייו, מסר לנאשם את הכסף שהיה ברשותו, הנאשם נכנס בחזרה למונית והחל לחפש עוד כסף. לאחר מכן, איים הנאשם על המתלונן באומרו שאם יתקשר למשטרה יהרוג אותו ואת ילדיו.

לאחר מכן, הורה הנאשם למתלונן למחוק את מספר הטלפון שלו ואיים על חיי משפחתו בשנית. כל אותה עת התחבא הנאשם האחר בשיחים בקרבת מקום והנחה את הנאשם כיצד לפעול. לאחר מכן התקשר אחד הנאשמים, בהנחיית הנאשם האחר, למתלונן ממספר חסוי באיומים שלא יפנה למשטרה. וכן, עשה זאת בשנית ביום שלמחרת.

 כתב האישום מייחס לנאשמים, כל אחד על פי חלקו, ביצוע עבירות של שוד בנסיבות מחמירות, החזקת סכין שלא כדין, איומים ושיבוש מהלכי משפט. הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

כתב אישום שוד

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד