ט"ז אייר התשפ"ד
24.05.2024
מסע היסטורי

תיעוד: רב העיר בני ברק סייר באתר "שילה הקדומה" בבנימין

הגאון רבי יצחק אייזיק לנדא ערך במהלך השבועות האחרונים סיור ממושך באתר ההיסטורי "שילה הקדומה בבנימין • הרב לנדא הגיע אף למקום בו נשאה חנה את תפילתה בכדי לזכות בפרי בטן • ביקורו של רב העיר בני ברק מצטרף לביקורם של עשרות אלפים מהמגזר המגיעים למקום במהלך השנה כולה בכדי לסייר במקום בו עמד המשכן לפני שנות דור

תיעוד: רב העיר בני ברק סייר באתר "שילה הקדומה" בבנימין
הרב לנדא בשילה צילום: באדיבות המצלם

רב העיר בני ברק הגאון רבי יצחק אייזיק לנדא שליט"א הגיע במהלך השבועות האחרונים לסיור ממושך באתר ההיסטורי "שילה הקדומה" בבנימין שם הוא הביט מקרוב אחר מקום המשכן שעמד שם לפני שנות דור.

בתיעוד שמתפרסם כעת מהביקור המיוחד שערך רב העיר בני ברק באתר "שילה הקדומה" הוא נצפה מביט על תצוגת כלים עתיקים המוצבים באתר ההיסטורי אותו פוקדים במהלך השנה כולה עשרות אלפים מהמגזר החרדי ואף מחוצה לה.

הגאון רבי יצחק אייזיק לנדא שליט"א הגיע אף למקום המקודש בו עמדה חנה והתפללה לזכות לפרי בטן, מקום אשר הפך במרוצת השנים למקום תפילה בעבור אלפים המצפים לזכות לזש"ק.

יצוין כי אתר "שילה הקדומה" הינה למעשה עיר תנ"כית בה עמד המשכן בראשית ימיו של עם ישראל בארצו. הביקור בשילה היא חוויה מדהימה של חיבור בין סיפורי התנ"ך לשבילים בהם אנו כיום צועדים. להיפגש עם דמויותיהם של יהושוע בן נון ואלקנה, עלי הכהן ושמואל הנביא, ולהתחבר לתפילתה של חנה.

בנוסף, שלושה מיצגים מיוחדים במינם יספרו למבקרים במקום בעזרת טכנולוגיה חדשנית את סיפורה של שילה. הנוף המדהים, סדנאות, ועוד שלל אטרקציות משלימות יהפכו את הביקור בשילה לחוויה שלא תישכח.

הרב חיים יצחק אייזיק לנדא שילה הקדומה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד