י"ב סיון התשפ"ד
18.06.2024
היום בחצות הלילה

בעוד שעות ספורות: ה'קריעת ים סוף' של מעוכבי השידוך

התייצבו וראו את ישועת ה' אשר יעשה – היום! בעוד שעות ספורות יתקיים מעמד נורא כסגולת מרן שר התורה זצוק"ל למעוכבי הזיווג • אלפי שמות שהשתתפו בסגולה בשנה שעברה, זכו להקים בית נאמן, והפכו לזוגות מאושרים!

מעמד התפילה אשתקד
מעמד התפילה אשתקד צילום: יח"צ

היום - ערב שביעי של פסח אחר חצות, תתקיים הסגולה הנוראה שהנהיג מרן שר התורה זצוק"ל למעוכבי זיווג על ידי מאות לומדי "רינה של תורה", אחרי סדר לימוד ברציפות.  מעמד תפילת הרבים במעונו של הגאון הצדיק מרן רבי בנימין פינקל שליט"א ליבם של ישראל, שלוחא דמרן זצוק"ל לפקוד בדבר ישועה למעוכבי הזיווג.

שמות למעמד המסוגל ניתן למסור כאן>>>

ישועות רבות, גלויות ומוכחות נודעו מקרב השמות שהוזכרו במעמד תפילה מיוחדת ונדירה זאת, מהם מקרים קשים וכואבים ביותר של מעוכבי זיווג, ופורסמו זה מכבר בקרב המוני ישראל כסגולה בדוקה ומנוסה לפליטת ישועה ולהקמת בית נאמן בישראל. כהוראת מרן שר התורה זצוק"ל להרבות כוח התורה לזכות המבקשים קודם שייגשו בתפילה, מאות האברכים יעתירו בתפילה המיוחדת המתוקנת למעמד לאחר סדר לימוד של ג' שעות בתענית דיבור. לאחר זאת יצטרפו להמוני בית ישראל שיעתירו ברחמים פני שוכן מעונה בכוח הזמן הקדוש והמסוגל, בכוח התורה, בכוח סגולת הקודש ובכוח מקחם של צדיקים וקיום דבריהם.

כך גם השנה יוסיפו המשתתפים אמירת שיר השירים ארבעים פעמים אותם הוסיף למעמד בעינא פקיחא מרן  שר התורה זיע"א בעצמו – וכנודע מקדמונים הסגולה הנוראה של מ' פעמים שיר השירים, כשכל השירים קודש, ושיר השירים קודש קדשים, ורבו האותות והמופתים שכרוכים בשירת השירים אשר לשלמה, בניסים גלויים של שידוכים קשים ומורכבים שנרקמו בזכות אמירת מ' פעמים שיר השירים, כאשר לא לחינם ראה מרן להוסיפה למעמד ערב שביעי של פסח, להחיש פדות וישועה ולהפוך ים ליבשה עבור אלפי מעוכבי הזיווג.

כאמור, המעמד הנורא יתקיים במעון אריות של מי שעיניו וליבו פקוחים תדיר על צרת הדור, ונושא על לוח ליבו מצוקת ושוועת מעוכבי הזיווג, בקיטונו של הגאון הצדיק רבי בנימין פינקל שליט"א שבעצמו ישתתף במעמד הנורא כשלוחא דרחמנא ושלוחא דמרן שר התורה זצוק"ל, לבקוע שערי שמיים ולקרוע את ים הדמעות – להעביר מעוכבי הזיווג בתוך הים בחרבה, למען יראו כל עם הארץ את היד הגדולה אשר עשה ה', בכוח תורתו, ובכוח משה עבדו.

שמות למעמד המסוגל ניתן למסור כאן>>>

רינה של תורה מעוכבי שידוך

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד