י"ז תמוז התשפ"ד
23.07.2024
ביום הזיכרון לשואה

יורש העצר האיראני הגיע לביקור ברחבת הכותל המערבי

יורש העצר האיראני ובנו של השאה רזא פהלווי, הגיע לביקור ברחבת הכותל המערבי. יורש העצר בירך: "לשלום, לחופש, לביטחון, כבוד האדם, לחיות ביחד. אני מברך את אנשי איראן וישראל"

יורש העצר האיראני הגיע לביקור ברחבת הכותל המערבי
יורש העצר האיראני בכותל המערבי צילום: הקרן למורשת הכותל

יורש העצר האיראני ובנו של השאה, רזא פהלווי ורעייתו, הגיעו הבוקר (שלישי) יום הזיכרון לשואה ולגבורה לביקור ברחבת הכותל המערבי.

את פניו קיבלו רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ ומנכ"ל הקרן למורשת הכותל המערבי מרדכי (סולי) אליאב. השניים הסבירו לו על חשיבות הכותל המערבי לעם היהודי לאורך הדורות ואת מציאות החיים בעיר ירושלים כעיר שמכבדת את חופש הפולחן לכלל הדתות.יורש העצר האיראני בכותל המערבי. צילום: הקרן למורשת הכותל.

בזמן הצפירה, יורש העצר האיראני עמד ברחבת הכותל לצד הדגל המרכזי יחד עם מאות מתפללים שנכחו במקום. בנוסף, רב הכותל המערבי נשא עימו פרק תהילים, ויחד הם התפללו לשלום האומות והעמים בין ישראל לאיראן.

יורש העצר התרגש מהביקור, וחתם בספר האורחים של הכותל: "לשלום, לחופש, לביטחון, כבוד האדם, לחיות ביחד. אני מברך את אנשי איראן וישראל".

השרה גילה גמליאל שהשתתפה בסיור ציינה בפניו את ההתרגשות מביקור מסוג כזה דווקא כאן בכותל המערבי, שמהווה מסר של שלום ותקווה לעולם כולו. את הביקור סיימו בסיור במסלול החדש במנהרות הכותל המערבי.

הכותל המערבי גילה גמליאל הרב שמואל רבינוביץ

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד